Nem Alma Cihazları

Avrupa’nın çok satılan küçük nem alıcı serisi, yaşam alanlarınızı kuru tutmak, değerli eşyalarınızı, arşivlerinizi, koleksionlarınızı veya sakladığınız ürünleri korozyona, nem ve küf hasarlarına karşı korumak için her ihtiyacınıza uygun farklı modeller sunar.Ürünü direk üretici ve pazarında lider bir firmadan satın almakla ucuz maliyetli ve kaliteli bir ürüne sahip olursunuz.Daralan elbiseler, küf korkusu ve küf lekeli duvarlar, kitaplar ve tekstil ürünlerinin nem hasarlarına yönelik görülebilen ilk işaretleridir. Fakat bu aşamaya kadar genellikle geç kalmış olunmaktadır. Örneğin küf mantarları %70 nem oranında, metal eşyalarda pas oluşumarı ise %60 nem oranından itibaren oluşmaya başlamaktadır.Trotec konfor nem alma cihazları ile bu tür hasarları etkili bir şekilde önleyebilir ve hissedilen oda hava kalitesini de en iyi seviyelere yükseltebilirsiniz.Nem alma cihazlarımız, taşınabilirlikleri ve kompakt ebatları sayesinde, yaşam alanları dışında örneğin bodrum katları, şarap mahzenleri, depolar, çamaşır odaları, yat limanlari, yat odaları, çekekler, laboratuvarlar veya atölyeler gibi alanlarda da kullanılmaktadır.Nem alma cihazı modellerimiz, standart direk su tahliye kiti sayesinde yazlıklar, mağzalar, dernekler, teknelerde ve daha bir çok alanda uzun süreli kimsenin kontrol edemediği durumlarda küf, rutubet, pas çürüme gibi her türlü korozyon oluşumlarını önlemek için de kullanılmaktadır.Ürünlerimiz; mobil, sessiz ve şık tasarıma sahip montaj gerektirmeyen, tak-çalıştır özelliğine sahip cihazlardır!

TROTEC TTK 53 E EV TİPİ NEM ALMA CİHAZİ 16 LT/GÜN 31M2/ 78M³ ARASI İÇİN UYGUNDUR.
Trotec TTK  53 E ev tipi nem alma cihazı  16 lt/gün 31m2/ 78m³ arası  için uygundur.Bu nem alma cihazı TTK 53 E özel bir donatıma sahiptir. Güncel nem oranı, cihazın ön kısmında bulunan LED gösterge ile belirtilir. Renklere göre, nem oranının yüksek veya düşük olduğunu görebilirsiniz...
TROTEC TTK 54 E EV TİPİ NEM ALMA CİHAZI VE İYONİZER ÖZELLİĞİ VARDIR.16 LT/GÜN 31 M2 / 78 M2 ARASI İÇİN UYGUNDUR.
Nem Alma Cihazı TTK 54 EEv Tipi Nem Alma Cihazı Trotec Nem Alma Cihazı TTK 54 E 16 L/gün 31 m2 / 78 m2 arası için uygundur.Nem alma cihazı ve entegre iyonlayıcı ile hava temizleyici bir aradaTTK 54 E nem alma cihazında olduğu gibi, başarı ile sonlandırılmış bir tasarım heryerde bulunmaz. Şık ve yuva..
EV TİPİ NEM ALMA CİHAZI TROTEC  TTK 66 E 24 lt/Gün Ev Tipi Nem Alma Cihazı
Nem Alma Cihazı TTK 66 ENem alma cihazı ve entegre iyonlayıcı ile hava temizleyici bir aradaTTK 66 E nem alma cihazında olduğu gibi, başarı ile sonlandırılmış bir tasarım heryerde bulunmaz. Şık ve yuvarlak köşeleri göze çarpan beyaz rengi ile bir araya geliyor. Zarif tutma kulpları bu nem alma cihaz..
TROTEC TTK 68 E EV TİPİ NEM ALMA CİHAZI 20 LT/GÜN- 45M² /110 M³ BÜYÜKLÜĞÜNDEKİ ALANLARA KADAR UYGUNDUR!
TTK 68 E nem alma cihazı günde maks. 20 litre nem alma kapasitesine sahiptir. Evde rutubete çözüm! Ayrıca bu nem alma cihazı özel çamaşır kurutma fonksiyonuna da sahiptir.Metalik yeşil tasarımı ile TTK 68 E nem alma cihazı her yaşam alanında rahatlıkla kullanılabilir ve rutubet nasıl önlenir sorusun..
TROTEC TTK 69 E EV TİPİ NEM ALMA CİHAZI - 20 LT/GÜN 45 M2 / 110 M³BÜYÜKLÜĞÜNDEKİ ALANLARA KADAR UYGUNDUR!
TTK 66 E nem alma cihazında olduğu gibi, başarı ile sonlandırılmış bir tasarım heryerde bulunmaz. Şık ve yuvarlak köşeleri göze çarpan beyaz rengi ile bir araya geliyor. Zarif tutma kulpları bu nem alma cihazının pratik donatımlarına yol açıyor. Çeşitli donatımlara sahip bu TTK 66 E nem alma c..
TROTEC EV TİPİ NEM ALMA CİHAZI TROTEC  TTK 72 E 24 lt/gün Ev Tipi Nem Alma Cihazı
Nem Alma Cihazı TTK 72 EEvdeki rutubet kokusu bu cihazımız ile rahatlıkla yok edilebilir.Bu nem alma cihazı TTK 72 E özel bir donanıma sahiptir. Güncel mevcut nem oranı, cihazın ön kısmında bulunan LED gösterge ile gösterilir. Renklere göre, nem oranının yüksek veya düşük olduğunu anlayabilirsiniz.N..
TROTEC TTK 75 E EV TİPİ NEM ALMA CİHAZI 45 M² / 110 M³ ODA BÜYÜKLÜĞÜ: 45 M² / 110 M³
Higrostat kontrollü nem alma otomatiğiYüksek devridaim hava-nem alma kapasite oranıSon derece sessiz çalışmaSon derece basit kullanımElektronik defrost otomatiğiSu haznesi doluyken doluluk seviyesi uyarı lambasıOtomatik kapatma özellikli aşırı taşma korumasıYıkanabilir hava filtresiTaşıma kolları, t..
trotec Nem Alma Cihazı TTK 100 E
TTK 100 E' nin özellikleri:Döner kompresörOtomatik defrost: elektronik*Ayarlanabilir higrostatUyarı lambası: su haznesi dolu olduğunda göstermek içinTaşma koruması: su haznesi dolduğunda otomatik kapatma içinKolay erişilebilir ve temizlenebilir hava filtresiÇift kademeli fanTimer fonksiyonu: 0-12 sa..
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)