Nem Alma Cihazları

Avrupa’nın çok satılan küçük nem alıcı serisi, yaşam alanlarınızı kuru tutmak, değerli eşyalarınızı, arşivlerinizi, koleksionlarınızı veya sakladığınız ürünleri korozyona, nem ve küf hasarlarına karşı korumak için her ihtiyacınıza uygun farklı modeller sunar.Ürünü direk üretici ve pazarında lider bir firmadan satın almakla ucuz maliyetli ve kaliteli bir ürüne sahip olursunuz.Daralan elbiseler, küf korkusu ve küf lekeli duvarlar, kitaplar ve tekstil ürünlerinin nem hasarlarına yönelik görülebilen ilk işaretleridir. Fakat bu aşamaya kadar genellikle geç kalmış olunmaktadır. Örneğin küf mantarları %70 nem oranında, metal eşyalarda pas oluşumarı ise %60 nem oranından itibaren oluşmaya başlamaktadır.Trotec konfor nem alma cihazları ile bu tür hasarları etkili bir şekilde önleyebilir ve hissedilen oda hava kalitesini de en iyi seviyelere yükseltebilirsiniz.Nem alma cihazlarımız, taşınabilirlikleri ve kompakt ebatları sayesinde, yaşam alanları dışında örneğin bodrum katları, şarap mahzenleri, depolar, çamaşır odaları, yat limanlari, yat odaları, çekekler, laboratuvarlar veya atölyeler gibi alanlarda da kullanılmaktadır.Nem alma cihazı modellerimiz, standart direk su tahliye kiti sayesinde yazlıklar, mağzalar, dernekler, teknelerde ve daha bir çok alanda uzun süreli kimsenin kontrol edemediği durumlarda küf, rutubet, pas çürüme gibi her türlü korozyon oluşumlarını önlemek için de kullanılmaktadır.Ürünlerimiz; mobil, sessiz ve şık tasarıma sahip montaj gerektirmeyen, tak-çalıştır özelliğine sahip cihazlardır!

Nem Alma Cihazı TTP 5 E
Nem Alma Cihazı TTP 5 EBu çok sağlam yapıya sahip nem alma cihazı, yenileyici isi ve ideal tasarımı ile ikna ediyor ve çevre koşullarına uyum sağlar.TTP 5 E nem alma cihazı 300 ml/24saat nem alma kapasitesi ile 6 m² büyüklüğündeki odaları, örneğin giyim ve ayakabı dolapları veya ufak gıda depoları g..
EV TİPİ NEM ALMA CİHAZI TROTEC  TTK 66 E 24 lt/Gün Ev Tipi Nem Alma Cihazı
Nem Alma Cihazı TTK 66 ENem alma cihazı ve entegre iyonlayıcı ile hava temizleyici bir aradaTTK 66 E nem alma cihazında olduğu gibi, başarı ile sonlandırılmış bir tasarım heryerde bulunmaz. Şık ve yuvarlak köşeleri göze çarpan beyaz rengi ile bir araya geliyor. Zarif tutma kulpları bu nem alma cihaz..
TROTEC TTK 68 E EV TİPİ NEM ALMA CİHAZI 20 LT/GÜN- 45M² /110 M³ BÜYÜKLÜĞÜNDEKİ ALANLARA KADAR UYGUNDUR!
TTK 68 E nem alma cihazı günde maks. 20 litre nem alma kapasitesine sahiptir. Evde rutubete çözüm! Ayrıca bu nem alma cihazı özel çamaşır kurutma fonksiyonuna da sahiptir.Metalik yeşil tasarımı ile TTK 68 E nem alma cihazı her yaşam alanında rahatlıkla kullanılabilir ve rutubet nasıl önlenir sorusun..
TROTEC EV TİPİ NEM ALMA CİHAZI TROTEC  TTK 72 E 24 lt/gün Ev Tipi Nem Alma Cihazı
Nem Alma Cihazı TTK 72 EEvdeki rutubet kokusu bu cihazımız ile rahatlıkla yok edilebilir.Bu nem alma cihazı TTK 72 E özel bir donanıma sahiptir. Güncel mevcut nem oranı, cihazın ön kısmında bulunan LED gösterge ile gösterilir. Renklere göre, nem oranının yüksek veya düşük olduğunu anlayabilirsiniz.N..
TROTEC TTK 75 E EV TİPİ NEM ALMA CİHAZI 45 M² / 110 M³ ODA BÜYÜKLÜĞÜ: 45 M² / 110 M³
Higrostat kontrollü nem alma otomatiğiYüksek devridaim hava-nem alma kapasite oranıSon derece sessiz çalışmaSon derece basit kullanımElektronik defrost otomatiğiSu haznesi doluyken doluluk seviyesi uyarı lambasıOtomatik kapatma özellikli aşırı taşma korumasıYıkanabilir hava filtresiTaşıma kolları, t..
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)