Fral nem alma cihazları


Fral FDC 32S Ev Tipi Nem Alma Cihazları
Nem Alma Kapasitesi: 32 lt/gün (32°C - %90RH)HigrostatEtki Alanı 80 m²Otomatik Çalışma5,5 lt Su TankıHigrostat4 TekerlekSürekli Tahliye için bağlantıAnalog KontrolSu tankıFDC 32S Ev Tipi Nem Alma Cihazları Teknik ÖzelliklerNem Alma Kapasitesi 32°C - %90 RH 32lt/günNem Alma Kapasitesi 30°C - %80 RH 2..
fral FDNF 33 SH Portatif Nem Alma Cihazı
Analog KontrolHigrostatDüşük sıcaklıkta çalıştırabilirSıcak gaz defrostSu TankıSaat SayacıFiltreDüşük Enerji TüketimiSürekli Tahliye için Bağlantı4 adet Küçük TekerlekDayanıklı Metal KasaTahliye Pompası (OpsiyoneFDNF 33 SH Portatif Nem Alma Cihazı Teknik ÖzelliklerNem Alma Kapasitesi 32°C - %90 RH 3..
fral FDNF 44 SH Portatif Nem Alma Cihazı
Analog KontrolHigrostatDüşük sıcaklıkta çalıştırabilirSıcak gaz defrostSu TankıSaat SayacıFiltreDüşük Enerji TüketimiSürekli Tahliye için Bağlantı4 adet Küçük TekerlekDayanıklı Metal KasaTahliye Pompası (OpsiyoneFDNF 44 SH Portatif Nem Alma Cihazı Teknik ÖzelliklerNem Alma Kapasitesi 32°C - %90 RH 4..
fral FDNF 62 SH Portatif Nem Alma Cihazı
Analog KontrolHigrostatDüşük sıcaklıkta çalıştırabilirSıcak gaz defrostSu TankıSaat SayacıFiltreDüşük Enerji TüketimiSürekli Tahliye için Bağlantı4 adet Küçük TekerlekDayanıklı Metal KasaTahliye Pompası (OpsiyoneFDNF 62 SH Portatif Nem Alma Cihazı Teknik ÖzelliklerNem Alma Kapasitesi 32°C - %90 RH&n..
fral FDNF 96 SH Portatif Nem Alma Cihazı
Analog KontrolHigrostatDüşük sıcaklıkta çalıştırabilirSıcak gaz defrostSu TankıSaat SayacıFiltreDüşük Enerji TüketimiSürekli Tahliye için Bağlantı4 adet Küçük TekerlekDayanıklı Metal KasaTahliye Pompası (OpsiyoneFDNF 96 SH Portatif Nem Alma Cihazı Teknik ÖzelliklerNem Alma Kapasitesi 32°C - %90 RH 9..
fral FDNP-33SH Portatif-Ticari Tip Nem Alma cihazı
Nem Alma Kapasitesi: 33 lt/gün (32°C - %90RH)HigrostatOtomatik Çalışma8 lt Su Tankıİtalya'da ÜretilmiştirAnalog KontrolHigrostatDüşük sıcaklıkta çalıştırabilirSıcak gaz defrostSu TankıSaat SayacıFiltreDüşük Enerji TüketimiSürekli Tahliye için Bağlantı4 adet Küçük TekerlekDayanıklı Metal KasaTahliye ..
FRAL FDNP-44SH Portatif-Ticari Tip Nem Alma Cihazı
Analog KontrolHigrostatDüşük sıcaklıkta çalıştırabilirSıcak gaz defrostSu TankıSaat SayacıFiltreDüşük Enerji TüketimiSürekli Tahliye için Bağlantı4 adet Küçük TekerlekDayanıklı Metal KasaTahliye Pompası (Opsiyonel)FDNP-44SH Portatif-Ticari Tip Nem Alma Cihazı Teknik ÖzelliklerNem Alma Kapasitesi 32°..
FDSDP-62SH Portatif-Ticari Tip Nem Alma Cihazı
Nem Alma Kapasitesi: 33 lt/gün (32°C - %90RH)HigrostatOtomatik Çalışma8 lt Su Tankıİtalya'da ÜretilmiştirAnalog KontrolHigrostatNem Alma Kapasitesi: 33 lt/gün (32°C - %90RH)HigrostatOtomatik Çalışma8 lt Su Tankıİtalya'da ÜretilmiştirAnalog KontrolHigrostatDüşük sıcaklıkta çalıştırabilirSıcak gaz def..
FDNP-96SH Portatif-Ticari Tip Nem Alma Cihazı
Nem Alma Kapasitesi: 33 lt/gün (32°C - %90RH)HigrostatOtomatik Çalışma8 lt Su Tankıİtalya'da ÜretilmiştirAnalog KontrolHigrostatDüşük sıcaklıkta çalıştırabilirSıcak gaz defrostSu TankıSaat SayacıFiltreDüşük Enerji TüketimiSürekli Tahliye için Bağlantı4 adet Küçük TekerlekDayanıklı Metal KasaTahliye ..
FRALFD-160S Endüstriyel-Kanallı Tip Nem Alma Cihazı
Analog KontrolHigrostatSıcak Gaz Defrost ile soğuk odalarda kullanım imkanıSürekli tahliye için bağlantıYüksek ve düşük basınç korumasıÜç kademe FanGalvanizlenmiş ve Boyanmış PanellerGüçlü Alüminyum ÇerçeveScroll KompresörKablolu Kumanda (Opsiyonel)FD-160S Endüstriyel-Kanallı Tip Nem Alma Cihazı Tek..
FRAL FD-240S Endüstriyel-Kanallı Tip Nem Alma Cihazı
Analog KontrolHigrostatSıcak Gaz Defrost ile soğuk odalarda kullanım imkanıSürekli tahliye için bağlantıYüksek ve düşük basınç korumasıÜç kademe FanGalvanizlenmiş ve Boyanmış PanellerGüçlü Alüminyum ÇerçeveScroll KompresörKablolu Kumanda (Opsiyonel)FD-240S Endüstriyel-Kanallı Tip Nem Alma Cihazı Tek..
FRAL FD-360S Endüstriyel-Kanallı Tip Nem Alma Cihazı
Analog KontrolHigrostatSıcak Gaz Defrost ile soğuk odalarda kullanım imkanıSürekli tahliye için bağlantıYüksek ve düşük basınç korumasıÜç kademe FanGalvanizlenmiş ve Boyanmış PanellerGüçlü Alüminyum ÇerçeveScroll KompresörKablolu Kumanda (Opsiyonel)FD-360S Endüstriyel-Kanallı Tip Nem Alma Cihazı Tek..
Fral FD-520S Endüstriyel-Kanallı Tip Nem Alma Cihazı
Analog KontrolHigrostatSıcak Gaz Defrost ile soğuk odalarda kullanım imkanıSürekli tahliye için bağlantıYüksek ve düşük basınç korumasıÜç kademe FanGalvanizlenmiş ve Boyanmış PanellerGüçlü Alüminyum ÇerçeveScroll KompresörKablolu Kumanda (Opsiyonel)FD-750S Endüstriyel-Kanallı Tip Nem Alma Cihazı Tek..
Fral FD-980S Endüstriyel-Kanallı Tip Nem Alma Cihazı
Analog KontrolHigrostatSıcak Gaz Defrost ile soğuk odalarda kullanım imkanıSürekli tahliye için bağlantıYüksek ve düşük basınç korumasıÜç kademe FanGalvanizlenmiş ve Boyanmış PanellerGüçlü Alüminyum ÇerçeveScroll KompresörKablolu Kumanda (Opsiyonel)FD-980S Endüstriyel-Kanallı Tip Nem Alma Cihazı Tek..
FRAL FSW-63 Havuz Tipi Nem Alma Cihazı
Beyaz GövdeHigrostatElektronik Defrost KontrolDüşük Ses SeviyesiSürekli Tahliye için Bağlantı Dijital Kontol PaneliKorozyona Karşı Özel SerpantinFSW-63 Havuz Tipi Nem Alma Cihazı Teknik ÖzelliklerNem Alma Kapasitesi 32°C - %90 RH 69 lt/günNem Alma Kapasitesi 30°C - %80 RH 57 lt/günNem Alma Kapa..
FRAL FSW-140.1 ALU Havuz Tipi Nem Alma Cihazı
Beyaz GövdeHigrostatElektronik Defrost KontrolDüşük Ses SeviyesiSürekli Tahliye için Bağlantı Dijital Kontol PaneliKorozyona Karşı Özel SerpantinFSW-140.1 ALU Havuz Tipi Nem Alma Cihazı Teknik ÖzelliklerNem Alma Kapasitesi 32°C - %90 RH 140 lt/günNem Alma Kapasitesi 30°C - %80 RH 115lt/günNem A..
Fral FDK 44S Profesyonel Nem Alma Cihazı
Beyaz GövdeHigrostatElektronik Defrost KontrolDüşük Ses SeviyesiSürekli Tahliye için Bağlantı Dijital Kontol PaneliKorozyona Karşı Özel SerpantinFDK 44S Profesyonel Nem Alma Cihazı Teknik ÖzelliklerNem Alma Kapasitesi 32°C - %90 RH 44 lt/gün Nem Alma Kapasitesi 30°C - %80 RH36 lt/günNem Al..
Fral Nem Kontrol Sistemleri»»Nem Alma Cihazları»Fral Nem Alma Cihazları
Dört adet ayarlanabilir ayakOtomotik higrostatTaşıma kolaylığı sağlayan sağlam kulplarDüşük enerji tüketimiGalvanizlenmiş ve toz boyalı dayanıklı kasaDrenaj boru bağlantısıSıcak gaz defrostAnalog kontrolFDK 100 S Profesyonel Nem Alma Cihazı Teknik ÖzelliklerNem Alma Kapasitesi 32°C - %90 RH 96lt/gün..
Fral FDHE-402 Profesyonel Nem Alma Cihazı
Çok düşlük bağıl nem gereken özel uygulamalar için Isı geri kazanım sistemi ile %30-%50 enerji tasarrufuBağıl nem çalışma aralığı: %25 - 99İki döner iki sabit tekerlekAnalog kontrolHigrostatSabit drenaj hattıÖzel defrost cihazıSantrifüj motor fanFDHE-402 Profesyonel Nem Alma Cihazı Teknik Özellikler..
fral FD-240TCR Dehu Clima Nem Alma Cihazı
Çift Kondenser ile bağımsız sıcaklık ve nem kontrolüAnalog KontrolTermostat ve HigrostatÜç Kademe Fan HızıSıcak Gaz DefrostYüksek ve Düşük Basınç KorumasıElektrik Isıtıcı (Opsiyonel)Sürekli Tahliye için BağlantıFD-240TCR Dehu Clima Nem Alma Cihazı Teknik ÖzelliklerNem Alma Kapasitesi 32°C - %90 RH24..
fral FD-520TCR Dehu Clima Nem Alma Cihazı
Çift Kondenser ile bağımsız sıcaklık ve nem kontrolüAnalog KontrolTermostat ve HigrostatÜç Kademe Fan HızıSıcak Gaz DefrostYüksek ve Düşük Basınç KorumasıElektrik Isıtıcı (Opsiyonel)Sürekli Tahliye için BağlantıFD-520TCR Dehu Clima Nem Alma Cihazı Teknik ÖzelliklerNem Alma Kapasitesi 32°C - %90 RH 5..
fral FSDV-6000 Profesyonel Nem Alma Cihazı
c%20 bağıl nem ve 15°C sıcaklığa kadar çalışabilen özel nem alma cihazlarıÖzel nem alma sistemi sayesinde çok yüksek verimOtomatik nem ve sıcaklık kontrolüEk elektrikli ısıtıcıMonoblok üniteTam otomatik kurutma için PLC kontrol imkanıAlüminyum paneller ve sağlam galvanizli saç yapıYüksek verimli fil..
fral FSDV-8000 Profesyonel Nem Alma Cihazı
c%20 bağıl nem ve 15°C sıcaklığa kadar çalışabilen özel nem alma cihazlarıÖzel nem alma sistemi sayesinde çok yüksek verimOtomatik nem ve sıcaklık kontrolüEk elektrikli ısıtıcıMonoblok üniteTam otomatik kurutma için PLC kontrol imkanıAlüminyum paneller ve sağlam galvanizli saç yapıYüksek verimli fil..
Gösterilen: 1 ile 23 arası, toplam: 23 (1 Sayfa)