DKM ISITMA SOĞUTMA ENERJİ SİSTEMLERİ MÜH.VE PAZ.LTD.ŞTİ.

Yenidoğan Mahallesi Ordu Caddesi No: 119 Gaziosmanpaşa / İSTANBUL

Tel: 0212 418 04 86 Pbx Fax: 0212 909 1223 www.dkm.com.tr e-mail: info@dkm.com.tr  GAZİOSMANPAŞA VERGİ DAİRESİ  -  3020157356 VERGİ NOSU

TİCARET SİCİL NO.440539  -  MERSİS NO.0-3020-1573-5600013HAKKIMIZDA

DKM; 25 yıldır bulunduğumuz güne kadar hedef edindiğimiz kaliteli, güvenli hizmet anlayışımızla gelişerek bugün bulunduğumuz güçlü kadromuzla siz tüketicilerimize ve iş ortaklarımıza hizmet vermekteyiz. DKM, 25 yıldır bünyemizde hizmet veren uzman mühendis kadromuzla siz tüketicilerimizden %100 memnuniyeti görmeyi ve tüketicilerimize gerçek kaliteyi sunmayı hedef edindik. Firmamızda faaliyet gösterdiğimiz hizmetlerimiz siz tüketicilerimizin günlük yaşantısında karşına çıkacak ve bu ihtiyaçları en kaliteli ve en güvenilir şekilde karşılamayı hedeflemiştir. Konutlara, işyerlerine ve fabrika tesisatlarına yönelik ;Mekanik tesisat, Doğalgaz Tesisatı, Sanayi tesislerinin doğalgaza dönüşümü, istasyon kurulumu ve projelendirme, Kalorifer Tesisatı, Buhar Tesisatı, LPG Kurulumu ve Tesisatı, Havalandırma, Kazan, İzolasyon ,Temiz ve pis su tesisatları ,Kalorimetre ve pay ölçer montaj ve uygulamaları ,bina kat istasyonu kurulum işlemleri, klima satış ve montaj sonrası hizmetlerini vermekteyiz. DKM çalışanları olarak biz her zaman size en iyi kaliteli ve ekonomik hizmeti verirken müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın huzurlu ve güven duyacağı bir aile ortamını hedefledik. Siz de bu aileden; kaliteli, güvenilir, uygun, sorunsuz hizmet almak isterseniz bizi arayın.

Genel Müdür.

Hakan B.cıngıl.

DKM Mühendislik’e Vaillant’tan Tüketici Memnuniyet Ödülü

 

Vaillant’ın 21-27 Şubat2016  tarihleri arasında Kuala Lumpur- Malezya’da düzenlediği Yetkili Satıcılar Toplantısında DKM Mühendislik Tüketici Memnuniyet 1. Lik Ödülünü aldı.

Vaillant’ın 25 yıldır yetkili satıcısı olarak hizmet veren DKM Mühendislik Vaillant Yetkili Satıcılar Toplantısında müşteri memnuniyetine verdikleri önem ve yapılan araştırmalarda aldıkları yüksek memnuniyet notları  nedeni ile bu ödülü almaya hak kazandı. Tüketici Memnuniyeti 1.lik Ödülünü  alan DKM Mühendislik’ten HakanBüyükcıngıl:” Bu ödülü almamıza müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem, hizmetlerimizdeki kaliteden ödün vermememiz ve Vaillant firması ile oluşturduğumuz büyük işbirliği neden olmuştur” dedi.   “Bizleri bu ödüle layık gören Vaillant firmasına teşekkür ederiz” diyen Büyükcıngıl,  bundan sonraki yıllarda da bu ödülü almak için çaba göstereceklerini sözlerine ekledi. 

 


Vaillant’ın 15 Şubat2017  tarihleri arasında Antalya'da düzenlediği Yetkili Satıcılar Toplantısında DKM Mühendislik  iftihar ödülüne layik görüldü 

ve ödülünü Dr.Axel Busch 'dan aldı.BANKA BİLGİLERİ

DENİZBANK

iban :TR21 0013 4000 0001 6658 7000 07

şube kodu : 2190 /GAZİOSMANPAŞA-İSTANBUL ŞUBESİ

hesap no : 166587

DKM ISITMA SOĞUTMA ENERJİ SİS.MÜH.VE PAZ.LTD.ŞTİ
Basında ve dergilerde hakkımızdakiler...

1-DKM ödülleri

http://www.termodinamik.info/haberler/dkm-muhendislik-e-vaillant-tan-tuketici-memnuniyet-odulu

http://dtkdergisi.com/katalog/nisan/mobile/index.html#p=74

2-DKM mühendislik çalıştığı 25 müteahhitini Almanya 'ya Viessmann fabrikasına götürdü.

https://www.termodinamik.info/haberler/eyup-muteahhitler-birligi-viessmann-allendorf-fabrikasinda


Dijital tanıtım broşürümüz

https://www.flipsnack.com/dkmmuhendislik/dkm-muhendislik-tanitim-dosyasi.html