Trotec Nem Alma Cihazları

Avrupa’nın çok satılan küçük nem alıcı serisi, yaşam alanlarınızı kuru tutmak, değerli eşyalarınızı, arşivlerinizi, koleksionlarınızı veya sakladığınız ürünleri korozyona, nem ve küf hasarlarına karşı korumak için her ihtiyacınıza uygun farklı modeller sunar.Ürünü direk üretici ve pazarında lider bir firmadan satın almakla ucuz maliyetli ve kaliteli bir ürüne sahip olursunuz.Daralan elbiseler, küf korkusu ve küf lekeli duvarlar, kitaplar ve tekstil ürünlerinin nem hasarlarına yönelik görülebilen ilk işaretleridir. Fakat bu aşamaya kadar genellikle geç kalmış olunmaktadır. Örneğin küf mantarları %70 nem oranında, metal eşyalarda pas oluşumarı ise %60 nem oranından itibaren oluşmaya başlamaktadır.Trotec konfor nem alma cihazları ile bu tür hasarları etkili bir şekilde önleyebilir ve hissedilen oda hava kalitesini de en iyi seviyelere yükseltebilirsiniz.Nem alma cihazlarımız, taşınabilirlikleri ve kompakt ebatları sayesinde, yaşam alanları dışında örneğin bodrum katları, şarap mahzenleri, depolar, çamaşır odaları, yat limanlari, yat odaları, çekekler, laboratuvarlar veya atölyeler gibi alanlarda da kullanılmaktadır.Nem alma cihazı modellerimiz, standart direk su tahliye kiti sayesinde yazlıklar, mağzalar, dernekler, teknelerde ve daha bir çok alanda uzun süreli kimsenin kontrol edemediği durumlarda küf, rutubet, pas çürüme gibi her türlü korozyon oluşumlarını önlemek için de kullanılmaktadır.Ürünlerimiz; mobil, sessiz ve şık tasarıma sahip montaj gerektirmeyen, tak-çalıştır özelliğine sahip cihazlardır!

Nem alma,klima,hava perdesi.elektrikli ısıtıcı,ani su ısıtıcı,vaillant bayi,karcher bayi,trotec bayi, TROTEC TTK 25 E ev tipi nem alma cihazı 10 LT - 37M² Büyüklüğündeki alanlara kadar uygundur
EV TİPİ NEM ALMA CİHAZI TROTEC TTK 25 E NEM ALICI 10 LT - 37M² BÜYÜKLÜĞÜNDEKİ ALANLARA KADAR UYGUNDUR!Nem Alma Cihazı TTK 25 ETTK 25 E nem alma cihazı, günde maksimum 10 litre nem alma, rutubet giderme kapasitesine sahip ve 15 m² / 37 m³ büyüklüğündeki alanlarda kullanım için uygundur.Bu ürün merkez..
Nem alma,klima,hava perdesi.elektrikli ısıtıcı,ani su ısıtıcı,vaillant bayi,karcher bayi,trotec bayi, trotec Nem Alma Cihazı TTK 350 S
 Trotec  Nem Alma Cihazı TTK 350 S Plastik kaplamalı metal tasarımı ile sağlam ve uzun ömürlü olarak tasarlanmıştır. Tekerleri ve taşıma kulpu ile mobil kullanım sağlanır. Çalışma şalteri ve seviye dolum uyarı lambası, koruma kapağı ile toz ve su sıçramalarına karşı korumalıdır. ..
Nem alma,klima,hava perdesi.elektrikli ısıtıcı,ani su ısıtıcı,vaillant bayi,karcher bayi,trotec bayi, TROTEC TTK 53 E ev tipi nem alma cihazı  16 lt/gün 31m2/ 78m³ arası  için uygundur.
TROTEC TTK 53 E ev tipi nem alma cihazı  16 lt/gün 31m2/ 78m³ arası  için uygundur.Nem Alma Cihazı TTK 53 ENem oranını herzaman göz önünde bulundurunBu nem alma cihazı TTK 53 E özel bir donatıma sahiptir. Güncel nem oranı, cihazın ön kısmında bulunan LED gösterge ile belirtilir. Renklere g..
Kombi,klima,dekoratif radyatör,havluluk,elektrikli ısıtıcı,oda termostadı,vaillant bayi, EV TİPİ NEM ALMA CİHAZI TROTEC TTK 68 E NEM ALICI 20 LT - 45M² BÜYÜKLÜĞÜNDEKİ ALANLARA KADAR UYGUNDUR!
TTK 68 E nem alma cihazı günde maks. 20 litre nem alma kapasitesine sahiptir. Evde rutubete çözüm! Ayrıca bu nem alma cihazı özel çamaşır kurutma fonksiyonuna da sahiptir.Metalik yeşil tasarımı ile TTK 68 E nem alma cihazı her yaşam alanında rahatlıkla kullanılabilir ve rutubet nasıl önlenir sorusun..
Nem alma,klima,hava perdesi.elektrikli ısıtıcı,ani su ısıtıcı,vaillant bayi,karcher bayi,trotec bayi, TROTEC TTK 110 HEPA Ev Tipi Nem Alma Cihazı
TROTEC TTK 110 HEPA Ev Tipi Nem Alma Cihazı Nem alma cihazı TTK 110 HEPA üç çeşitli nem alma fonksiyonu ve günde 40 litre nem alma kapasitesi ile ikna ediyor.TTK 110 HEPA nem alma cihazının nem alma fonksiyonları:Otomatik nem alma: %5 oranlı kademeler ile 40 ila %70 arası bir nem oranı ayarlana..
Nem alma,klima,hava perdesi.elektrikli ısıtıcı,ani su ısıtıcı,vaillant bayi,karcher bayi,trotec bayi, TROTEC  TTK 95 E  Ev Tipi Nem Alma Cihazı 30 lt/gün
TROTEC  TTK 95 E  Ev Tipi Nem Alma Cihazı 30 lt/gün Büyük yaşam alanları ve ofisler için ideal kurutma çözümü.TTK 95 E nem alma cihazı günde 30 litre nem alma kapasitesi ile 90 m² büyüklüğündeki mekanları güvenilir bir şekilde kuru tutar.30 ila %80 bir nem oranın ayarlanması için higr..
Nem alma,klima,hava perdesi.elektrikli ısıtıcı,ani su ısıtıcı,vaillant bayi,karcher bayi,trotec bayi, Trotec TTK 120 E Nem Alma Cihazı
Trotec Nem Alma Cihazı TTK 120 EÜrün-No. 1120000119Nem Alma Cihazı TTK 120 ETTK 120 E nem alma cihazı günde maksimum 30 litreye kadar nem alma kapasitesine sahip ve 95 m² veya 238 m³ hacme sahip alanlarda kullanım için uygundur.Nem Alma Cihazı TTK 120 ENem Alma Cihazı TTK 120 E - Ansicht 1Nem Alma C..
Nem alma,klima,hava perdesi.elektrikli ısıtıcı,ani su ısıtıcı,vaillant bayi,karcher bayi,trotec bayi, Trotec  Nem Alma Cihazı TTK 100 S 30 litre
TK 100 S Kompak - Nem Alma Cihazı Modern tasarıma sahip gövdede güvenilir teknoloji Kompak nem alma cihazı TTK 100 S nem ve korozyona karşı etkin koruma sağlar. Nem Alma Cihazı TTK 100 S TTK 100 S ileri teknoloji ve güvenilirlik özelliğini bir gövdede birleştirir, kompakt bir tasarı..
Nem alma,klima,hava perdesi.elektrikli ısıtıcı,ani su ısıtıcı,vaillant bayi,karcher bayi,trotec bayi, trotec Nem Alma Cihazı TTK 650 S
trotec Nem Alma Cihazı TTK 650 S  Avrupada üretilen ve yalnızca Trotec' de elde edilebilen bu nem alma cihazı günlük pratik uygulamaların getirdiği yüksek talepleri karşılar. Nem Alma Cihazı TTK 650 SKüçüklerin arasında en büyüğü - bina kurutma için ideal… TTK 650 S; uzun ömürl..
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)