Demirdöküm Şofben


DEMİRDÖKÜM C 275 F Hermetik Duvar Tipi Doğalgazlı Şofben 11LT
DEMİRDÖKÜM C 275 F Hermetik Duvar Tipi DoğalgazlıKompakt boyutları ile montaj kolaylığı sağlar. Yer kaplamaz, pratiktir. Dış ortam bağlantılı atık gaz boru sistemi ile güvenli ve verimli çalışır. Baca bulunmayan ortamlar için ideal çözümdür. LCD ekran üzerinde su çıkış sıcaklığı, alev modü..
DEMİRDÖKÜM C 350 F Hermetik Duvar Tipi Doğalgazlı Şofben 14 LT
DEMİRDÖKÜM C 350 F Hermetik Duvar Tipi Doğalgazlı ŞofbenKompakt boyutları ile montaj kolaylığı sağlar. Yer kaplamaz, pratiktir. Dış ortam bağlantılı atık gaz boru sistemi ile güvenli ve verimli çalışır. Baca bulunmayan ortamlar için ideal çözümdür. LCD ekran üzerinde su çıkış sıcaklığı, al..
DEMİRDÖKÜM C 275 SEİ Bacalı Duvar Tipi Tam Otomatik Doğalgazlı Şofben 11 TL
DEMİRDÖKÜM C 275 SEİ Bacalı Duvar Tipi Tam Otomatik Doğalgazlı Şofben* Kompakt boyutları ile montaj kolaylığı sağlar. Yer kaplamaz, pratiktir. * 275 kcal/dk ısıl güç sağlar. * 2,7-11 lt/dk aralığında sıcak su teminine imkan verir. * 1 mSS`ye kadar düşük su basıncında çalışabilir. ..
DEMİRDÖKÜM C 275 S Bacalı Duvar Tipi Tam Otomatik Doğalgazlı Şofben 11 TL
DEMİRDÖKÜM C 275 S Bacalı Duvar Tipi Doğalgazlı ŞofbenDG VE LPG LI MODELLER STOKLARDA MEVCUTTUR* Kompakt boyutları ile montaj kolaylığı sağlar. Yer kaplamaz, pratiktir. * 275 kcal/dk ısıl güç sağlar. * 2,7-11 lt/dk aralığında sıcak su teminine imkan verir. * 1 mSS`ye kadar düşük su ba..
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)