Demirdöküm Şofben


DEMİRDÖKÜM C 275 F Hermetik Duvar Tipi Doğalgazlı Şofben 11LT
DEMİRDÖKÜM C 275 F Hermetik Duvar Tipi DoğalgazlıKompakt boyutları ile montaj kolaylığı sağlar. Yer kaplamaz, pratiktir. Dış ortam bağlantılı atık gaz boru sistemi ile güvenli ve verimli çalışır. Baca bulunmayan ortamlar için ideal çözümdür. LCD ekran üzerinde su çıkış sıcaklığı, alev modü..
DEMİRDÖKÜM C 350 F Hermetik Duvar Tipi Doğalgazlı Şofben 14 LT
DEMİRDÖKÜM C 350 F Hermetik Duvar Tipi Doğalgazlı ŞofbenKompakt boyutları ile montaj kolaylığı sağlar. Yer kaplamaz, pratiktir. Dış ortam bağlantılı atık gaz boru sistemi ile güvenli ve verimli çalışır. Baca bulunmayan ortamlar için ideal çözümdür. LCD ekran üzerinde su çıkış sıcaklığı, al..
DEMİRDÖKÜM C 275 S Bacalı Duvar Tipi Tam Otomatik Doğalgazlı Şofben  11 lt
DEMİRDÖKÜM C 275 S Bacalı Duvar Tipi Doğalgazlı ŞofbenDG VE LPG LI MODELLER STOKLARDA MEVCUTTUR* Kompakt boyutları ile montaj kolaylığı sağlar. Yer kaplamaz, pratiktir. * 275 kcal/dk ısıl güç sağlar. * 2,7-11 lt/dk aralığında sıcak su teminine imkan verir. * 1 mSS`ye kadar düşük su ba..
DEMİRDÖKÜM C 275 SE Bacalı Duvar Tipi Tam Otomatik Doğalgazlı Şofben 11 lt
Teknik Özellikleri:Kompakt boyutları ile montaj kolaylığı sağlar. Yer kaplamaz, pratiktir.Pilotsuz, elektronik ateşlemelidir. Sadece su alınırken ateşleme yapılır. Pilot alevi devamlı yanmaz, tasarruf sağlar.275 kcal/dk ısıl güç sağlar.2,7-11 lt/dk aralığında sıcak su teminine imkân verir.1 mSS..
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)