Vantilatörler

Serin şekilde tasarlanan vantilatörler yazın taze bir esinti sağlar.Yaz ne kadar güzelse, yüksek yaz sıcaklıkları da insanı o kadar canından bezdirebilir. Böyle zamanlarda ofisteki iş günü işkenceye dönüşür, terli kıyafetler vücuda yapışır ve yüksek sıcaklıklar konsantrasyonu düşürür. Verimli bir çalışma, soğutma olmadan mümkün değildir.30 derecenin üzerindeki sıcaklıklar her hareketi bir yük haline getirdiğinde evde de rahat hissetmek diye bir şeyden bahsedilemez. Gün içinde genellikle ısıdan kaçılabilir, fakat en geç sıcak yaz gecelerinde soğutma ve taze hava dışında hiçbir şey istemezsiniz.Trotec vantilatörleri hızlı ve uygun maliyetli bir şekilde soğutma sağlar!İster büroda, ister pratik uygulamada, ister evde her nerede her zaman taze havaya ihtiyaç duyuluyorsa. İster ayaklı vantilatör, kule ventilatör ister masa vantilatörü olsun. ComfortTemp serisindeki tüm mobil Trotec vantilatörler benzersiz fiyat/performans özelliğiyle dikkat çeker, her iç mekânda esnek şekilde kullanılabilir ve diğer soğutma çözümlerine göre, örn. mobil klima sistemleri, satın alma ve işletme maliyetleri açısından rakipsiz derecede uygundur.

 Masa Tipi Vantilatör TVE 9
Masa Tipi Vantilatör TVE 9Ofisde ve evinizde sessiz serinlemeYaz, güneş...serinlik? Bu TVE 9 masa vantilatörü ile sıcak günlerde, iş yerinizde veya yaşam alanınızda montaj gerektirmeden, ideal bir serinlik sağlarsınız. Cihazı kurun, kabloyu takın ve hissedebileceğiniz bir serinliğin keyfine varın.Ma..
Masa Tipi Vantilatör TVE 10
Masa Tipi Vantilatör TVE 10TVE 10 vantilatör 25 W performansa, iki hız kademesine, 80° osilasyonlu dikey ayarlanabilir eğim çaplı vantilatör kafasına sahiptir (Hava akımı otomatik olarak ayarlanır).Ilımlı sıcaklıklarda 1. hız kademesini kullanmanız yeterlidir, böylece rahat edebileceğiniz bir serinl..
Masa Tipi Vantilatör TVE 15
Masa Tipi Vantilatör TVE 15Sıcak günlerde ideal serinlikSıcak günlerde terletmeyen masraflar ile serinlik sağlansın. Bu isteğiniz ile yalnız değilsiniz, TVE 15 masa vantilatörü ile serin bir ortağa sahip oluyorsunuz.Hangi modeli seçtiğiniz fark etmez - ister siyah, beyaz veya ikisi birden olsun - bu..
 Masa Tipi Vantilatör TVE 17
Masa Tipi Vantilatör TVE 17Sıcak günlerde ideal serinlikSıcak günlerde terletmeyen masraflar ile serinlik sağlansın. Bu isteğiniz ile yalnız değilsiniz, TVE 17 masa vantilatörü ile serin bir ortağa sahip oluyorsunuz.Hangi modeli seçtiğiniz fark etmez - ister siyah, beyaz veya ikisi birden olsun - bu..
Trotec Yer Tipi Metal Vantilatör TVM 17
Yer Tipi Metal Vantilatör TVM 17Metal ve bakırdan oluşan etkili serinlikYer Tipi Metal Vantilatör TVM 17İster oturma odalarında, ofislerde, eğlencelerde veya konserlerde kullanım olsun - pratik duvar ve tavan montaj parçaları sayesinde lokantalarda dahi işleme geçirilebilir. TVM 17 çeşitli kullanım ..
Ayaklı Vantilatör TVE 16
Ayaklı vantilatör TVE 16Hızlı bir şekilde rahat bir serinlik hissedinAyaklı vantilatör TVE 16 ile aşırı sıcaklıkların size ulaşmasına izin vermiyorsunuz. Arzu ettiğiniz heryerde serinlik sağlar ve TVE 16 her yaşam veya iş alanında ideal bir duruş sunar. Esnek kullanımı sayesinde bulunduğunuz ve gere..
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)