Trotec Ev Aletleri HomeComfort


 Fanlı Elektrikli Isıtıcı Trotec TDS 20 R   Monofaze 3KW
Elektrikli Isıtıcı TDS 20 RUzun hava taşıma mesafeleri olmadan, yerinde ve anında etkili yoğuşmamış sıcaklık gerekli ise, TDS-R serisinin uygun elektrikli ısıtıcıları optimum seçenektir.Elektrikli Isıtıcı TDS 20 RTDS serisinin elektrikli ısıtıcıları, doğrudan ateşlenen gazlı veya mazotlu ısıtıcılara..
 Fanlı Elektrikli Isıtıcı Trotec TDS 30 R  Trifaze 5 KW
Uzun hava taşıma mesafeleri olmadan, yerinde ve anında etkili yoğuşmamış sıcaklık gerekli ise, TDS-R serisinin uygun elektrikli ısıtıcıları optimum seçenektir.TDS serisinin elektrikli ısıtıcıları, doğrudan ateşlenen gazlı veya mazotlu ısıtıcılara göre oksijen tüketmiyor ve yanıcı gazda üretmiyorlar...
 Fanlı Elektrikli Isıtıcı Trotec TDS 50   Trifaze 9 KW
Elektrikli Isıtıcı TDS 50TDS 50 elektrikli ısıtıcı 3 kademede 4,5 ila 9 kW arasında ısıtma gücü sunuyor (1. kademe yalnızca fandır). Ayrıca TDS 50 istenilen sıcaklığın kademesiz olarak ayarlanması için bir entegre termostata sahiptir.TDS serisinin elektrikli ısıtıcıları, doğrudan ateşlenen gazlı vey..
 Fanlı Elektrikli Isıtıcı Trotec TDS 50 E   Trifaze 9 KW
Elektrikli Isıtıcı TDS 50 EKolay kullanımlı ve yüksek performanslı mobil ısıtma çözümüSağlam elektrikli ısıtıcı TDS 50 E inşaat, tarım, gastronomi ve tatil evleri için yüksek performanslı bir ısıtma çözümüdür.Çift kaplı tasarımı ile bu elektrikli ısıtcı TDS 50 E, esnek kullanımlar için hazırlıklıdır..
 Fanlı Elektrikli Isıtıcı Trotec TDS 50 R   Trifaze 9 KW
oksijen tüketmiyor ve yanıcı gazda üretmiyorlar. Bu yüzden bu cihazlar her mekanda kullanılabilir. Özellikle ısıtılmayan iç mekan odaların sıcaklık ayarlaması için bu cihazlar en uygun seçimdir.Duvara asabilme veya tavanın altına monte edebilme gibi opsiyonel imkanlar, çeşitli uygulama alanlarında g..
 Fanlı Elektrikli Seramik Isıtıcı Trotec TDS 30 M Trifaze 5 KW
Seramik Isıtıcı TDS 30 MToz oluşturmadan hızlı, etkili ve çekmesiz ısıYüksek performansı ve gelişmiş PTC ısıtma elemanları sayesinde bu TDS 30 M, büyük ve soğuk odaların hızlı ısıtılması için uygundur.İster tamirhane, yaşam veya çalışma alanları olsun - sağlam işleme ve zarif tasarımından oluşan kom..
Fanlı Elektrikli Isıtıcı Trotec TDS 75  Trifaze 15 KW
Elektrikli Isıtıcı TDS 75TDS 75 elektrikli ısıtıcı 4 kademede 5 ila 15 kW arasında ısıtma gücü sunuyor (1. kademe yalnızca fandır). Ayrıca TDS 75 istenilen sıcaklığın kademesiz olarak ayarlanması için bir entegre termostata sahiptir.TDS serisinin elektrikli ısıtıcıları, doğrudan ateşlenen gazlı veya..
Fanlı Seramik Isıtıcı 2 KW - 1720 kcal   Monofaze- Trotec TDS 10 C
TDS 10 C sadece işlemesi ve taşınmaya uygun boyutları ile ikna etmez, ayrıca gelişmiş ısıtma teknolojisi bu ısıtıcıyı pratik bir yardımcı yapar. Montaj, tamirhane, kulübe, pazar tezgahı veya diğer soğuk odalar için uygundur. Klasik elektrikli ısıtıcılara göre bu ısıtıcıda bir PTC seramik ısıtma elem..
trotec Fanlı Elektrikli Isıtıcı Trotec TDS 75  R
akımı kademesiz olarak istenilen sıcaklığa ayarlanabilir.TDS 75 R elektrikli ısıtıcı sağlam ve ergonomik taşıma kollarına ve ayaklara sahiptir.Pratik avantajları:Çok kademeli sıcaklık ayarı (3 ısıtma kademeli)Sabit sıcak hava akımı için entegre termostatAşırı ısınma korumasıTermal korumalı fan motor..
TROTEC PRİZLİ HİGROSTAT NEM ÖLÇER BH30
Prizli Higrostat BH30Bu prizli higrostat nemlendirici, nem alma cihazı, Aircooler ve prizle arasına bağlanır. İstediğiniz modu ve nem değerini ayarlayın (%20 ila %90 bagıl nem).Bu prizli higrostat BH30, elektronik nem ölçer ile güncel nem oranını tespit eder ve ayarlanabilen nem sınır değerleri ile ..
Masa Tipi Vantilatör TVE 10
Masa Tipi Vantilatör TVE 10TVE 10 vantilatör 25 W performansa, iki hız kademesine, 80° osilasyonlu dikey ayarlanabilir eğim çaplı vantilatör kafasına sahiptir (Hava akımı otomatik olarak ayarlanır).Ilımlı sıcaklıklarda 1. hız kademesini kullanmanız yeterlidir, böylece rahat edebileceğiniz bir serinl..
Masa Tipi Vantilatör TVE 15
Masa Tipi Vantilatör TVE 15Sıcak günlerde ideal serinlikSıcak günlerde terletmeyen masraflar ile serinlik sağlansın. Bu isteğiniz ile yalnız değilsiniz, TVE 15 masa vantilatörü ile serin bir ortağa sahip oluyorsunuz.Hangi modeli seçtiğiniz fark etmez - ister siyah, beyaz veya ikisi birden olsun - bu..
TROTEC TTK 50 E EV TİPİ NEM ALMA CİHAZİ 14 LT/GÜN 31M2/ 78M³ ARASI İÇİN UYGUNDUR.
Nem Alma Cihazı TTK 50 EBu nem alma cihazı günde çevre havadan 16 litreye kadar nem çeker. Taşıma kolları ve tekerleri sayesinde son derece mobil olarak kullanılabilir.TTK 50 E Özellikleri :Döner kompresörElektronik defrost otomatiğiEntegre higrostatUyarı lambası: su haznesi dolu olduğunda göstermek..
TROTEC TTK 53 E EV TİPİ NEM ALMA CİHAZİ 16 LT/GÜN 31M2/ 78M³ ARASI İÇİN UYGUNDUR.
Trotec TTK  53 E ev tipi nem alma cihazı  16 lt/gün 31m2/ 78m³ arası  için uygundur.Bu nem alma cihazı TTK 53 E özel bir donatıma sahiptir. Güncel nem oranı, cihazın ön kısmında bulunan LED gösterge ile belirtilir. Renklere göre, nem oranının yüksek veya düşük olduğunu görebilirsiniz...
TROTEC TTK 54 E EV TİPİ NEM ALMA CİHAZI VE İYONİZER ÖZELLİĞİ VARDIR.16 LT/GÜN 31 M2 / 78 M2 ARASI İÇİN UYGUNDUR.
Nem Alma Cihazı TTK 54 EEv Tipi Nem Alma Cihazı Trotec Nem Alma Cihazı TTK 54 E 16 L/gün 31 m2 / 78 m2 arası için uygundur.Nem alma cihazı ve entegre iyonlayıcı ile hava temizleyici bir aradaTTK 54 E nem alma cihazında olduğu gibi, başarı ile sonlandırılmış bir tasarım heryerde bulunmaz. Şık ve yuva..
TROTEC TTK 68 E EV TİPİ NEM ALMA CİHAZI 20 LT/GÜN- 45M² /110 M³ BÜYÜKLÜĞÜNDEKİ ALANLARA KADAR UYGUNDUR!
TTK 68 E nem alma cihazı günde maks. 20 litre nem alma kapasitesine sahiptir. Evde rutubete çözüm! Ayrıca bu nem alma cihazı özel çamaşır kurutma fonksiyonuna da sahiptir.Metalik yeşil tasarımı ile TTK 68 E nem alma cihazı her yaşam alanında rahatlıkla kullanılabilir ve rutubet nasıl önlenir sorusun..
TROTEC TTK 69 E EV TİPİ NEM ALMA CİHAZI - 20 LT/GÜN 45 M2 / 110 M³BÜYÜKLÜĞÜNDEKİ ALANLARA KADAR UYGUNDUR!
TTK 66 E nem alma cihazında olduğu gibi, başarı ile sonlandırılmış bir tasarım heryerde bulunmaz. Şık ve yuvarlak köşeleri göze çarpan beyaz rengi ile bir araya geliyor. Zarif tutma kulpları bu nem alma cihazının pratik donatımlarına yol açıyor. Çeşitli donatımlara sahip bu TTK 66 E nem alma c..
TROTEC TTK 75 E EV TİPİ NEM ALMA CİHAZI 45 M² / 110 M³ ODA BÜYÜKLÜĞÜ: 45 M² / 110 M³
Higrostat kontrollü nem alma otomatiğiYüksek devridaim hava-nem alma kapasite oranıSon derece sessiz çalışmaSon derece basit kullanımElektronik defrost otomatiğiSu haznesi doluyken doluluk seviyesi uyarı lambasıOtomatik kapatma özellikli aşırı taşma korumasıYıkanabilir hava filtresiTaşıma kolları, t..
EV TİPİ NEM ALMA CİHAZI TROTEC  TTK 66 E 24 lt/Gün Ev Tipi Nem Alma Cihazı
Nem Alma Cihazı TTK 66 ENem alma cihazı ve entegre iyonlayıcı ile hava temizleyici bir aradaTTK 66 E nem alma cihazında olduğu gibi, başarı ile sonlandırılmış bir tasarım heryerde bulunmaz. Şık ve yuvarlak köşeleri göze çarpan beyaz rengi ile bir araya geliyor. Zarif tutma kulpları bu nem alma cihaz..
trotec Nem Alma Cihazı TTK 28 E
Küçük gövde hacimi sayesinde bu nem alıcı TTK 28 E en ufak odalarda bile yerden tasarruf sağlar. Evdeki rutubet nasıl giderilir sorularına kesin cevaplar sunan bu rutubet giderme cihazı 15 m²' ye kadar alanların nemini alarak en sağlıklı ve ideal bir nem oranı sağlar.Higrostat kontrollü nem alma öze..
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 20 (1 Sayfa)