Trotec Ev Aletleri HomeComfort


 Fanlı Elektrikli Isıtıcı Trotec TDS 20 R  Monofaze 3KW
Elektrikli Isıtıcı TDS 20 RUzun hava taşıma mesafeleri olmadan, yerinde ve anında etkili yoğuşmamış sıcaklık gerekli ise, TDS-R serisinin uygun elektrikli ısıtıcıları optimum seçenektir.Elektrikli Isıtıcı TDS 20 RTDS serisinin elektrikli ısıtıcıları, doğrudan ateşlenen gazlı veya mazotlu ısıtıcılara..
 Fanlı Elektrikli Isıtıcı Trotec TDS 30  Trifaze 5 KW
TDS 20 elektrikli ısıtıcı 3 kademede 1,65 ila 3 kW arasında ısıtma gücü sunuyor (1. kademe yalnızca fandır). Ayrıca TDS 20 bir entegre termostat ve 1,5 m uzunluğunda entegre bağlantı kablosuna sahiptir.Elektrikli Isıtıcı TDS 30TDS 30 elektrikli ısıtıcı 3 kademede 2,5 ila 5,5 kW arasında ısıtma gücü ..
 Fanlı Elektrikli Isıtıcı Trotec TDS 30 R Trifaze 5 KW
Uzun hava taşıma mesafeleri olmadan, yerinde ve anında etkili yoğuşmamış sıcaklık gerekli ise, TDS-R serisinin uygun elektrikli ısıtıcıları optimum seçenektir.TDS serisinin elektrikli ısıtıcıları, doğrudan ateşlenen gazlı veya mazotlu ısıtıcılara göre oksijen tüketmiyor ve yanıcı gazda üretmiyorlar...
 Fanlı Elektrikli Isıtıcı Trotec TDS 50  Trifaze 9 KW
Elektrikli Isıtıcı TDS 50TDS 50 elektrikli ısıtıcı 3 kademede 4,5 ila 9 kW arasında ısıtma gücü sunuyor (1. kademe yalnızca fandır). Ayrıca TDS 50 istenilen sıcaklığın kademesiz olarak ayarlanması için bir entegre termostata sahiptir.TDS serisinin elektrikli ısıtıcıları, doğrudan ateşlenen gazlı vey..
 Fanlı Elektrikli Isıtıcı Trotec TDS 50 E  Trifaze 9 KW
Elektrikli Isıtıcı TDS 50 EKolay kullanımlı ve yüksek performanslı mobil ısıtma çözümüSağlam elektrikli ısıtıcı TDS 50 E inşaat, tarım, gastronomi ve tatil evleri için yüksek performanslı bir ısıtma çözümüdür.Çift kaplı tasarımı ile bu elektrikli ısıtcı TDS 50 E, esnek kullanımlar için hazırlıklıdır..
 Fanlı Elektrikli Isıtıcı Trotec TFC 13 E 1400W Monofaze 1,4 KW
Fanlı Isıtıcı TFC 13 EUfak odalarda rahat ısı için ideal çözümTFC 13 E ideal siyah/gümüş seramik optiğine sahip fanlı ısıtıcıdır. Isı gerektiren tüm alanlarda kullanıma geçirilebilir. Isıtıcının hafifliği ve pratik tasarımı sayesinde kullanım alanı hızlı ve sorunsuz değiştirilebilir.Bu ısıtıcı iki ı..
 Fanlı Elektrikli Isıtıcı Trotec TFC 14 E 1400W Monofaze 1,4 KW
Fanlı Isıtıcı TFC 14 EUfak odalarda rahat ısı için ideal çözümTFC 14 E ideal siyah/gümüş seramik optiğine sahip fanlı ısıtıcıdır. Isı gerektiren tüm alanlarda kullanıma geçirilebilir. Isıtıcının hafifliği ve pratik tasarımı sayesinde kullanım alanı hızlı ve sorunsuz değiştirilebilir.Bu ısıtıcı iki ı..
 Fanlı Elektrikli Seramik Isıtıcı Trotec TDS 30 M Trifaze 5 KW
Seramik Isıtıcı TDS 30 MToz oluşturmadan hızlı, etkili ve çekmesiz ısıYüksek performansı ve gelişmiş PTC ısıtma elemanları sayesinde bu TDS 30 M, büyük ve soğuk odaların hızlı ısıtılması için uygundur.İster tamirhane, yaşam veya çalışma alanları olsun - sağlam işleme ve zarif tasarımından oluşan kom..
 Masa Tipi Vantilatör TVE 9
Masa Tipi Vantilatör TVE 9Ofisde ve evinizde sessiz serinlemeYaz, güneş...serinlik? Bu TVE 9 masa vantilatörü ile sıcak günlerde, iş yerinizde veya yaşam alanınızda montaj gerektirmeden, ideal bir serinlik sağlarsınız. Cihazı kurun, kabloyu takın ve hissedebileceğiniz bir serinliğin keyfine varın.Ma..
Fanlı Elektrikli Isıtıcı Trotec TDS 75 Trifaze 15 KW
Elektrikli Isıtıcı TDS 75TDS 75 elektrikli ısıtıcı 4 kademede 5 ila 15 kW arasında ısıtma gücü sunuyor (1. kademe yalnızca fandır). Ayrıca TDS 75 istenilen sıcaklığın kademesiz olarak ayarlanması için bir entegre termostata sahiptir.TDS serisinin elektrikli ısıtıcıları, doğrudan ateşlenen gazlı veya..
Fanlı Elektrikli Isıtıcı Trotec TFC 15 E 1500W Monofaze 1,5 KW
Fanlı Isıtıcı TFC 15 EUfak odalarda rahat ısı için ideal çözümTFC 15 E beyaz/siyah seramik optiğine sahip fanlı ısıtıcıdır.Isı gerektiren tüm alanlarda kullanıma geçirilebilir. Isıtıcının hafifliği ve pratik tasarımı sayesinde kullanım alanı hızlı ve sorunsuz değiştirilebilir.Bu fanlı ısıtıcı iki ka..
Fanlı Elektrikli Isıtıcı Trotec TFC 20 E 2000W - Monofaze 2KW
Fanlı Isıtıcı TFC 20 EUfak odalarda rahat ısı için ideal çözümTFC 20 E zarif siyah mat renkli ve seramik optiğine sahip fanlı ısıtıcıdır. Isı gerektiren tüm alanlarda kullanıma geçirilebilir. Isıtıcının hafifliği ve pratik tasarımı sayesinde kullanım alanı hızlı ve sorunsuz değiştirilebilir.Bu fanlı..
Fanlı Seramik Isıtıcı 2 KW - 1720 kcal  Monofaze- Trotec TDS 10 M
TDS serisinin elektrikli ısıtıcıları, doğrudan ateşlenen gazlı veya mazotlu ısıtıcılara göre oksijen tüketmiyor ve yanıcı gazda üretmiyorlar. Bu yüzden bu cihazlar her mekanda kullanılabilir. Özellikle ısıtılmayan iç mekan odaların sıcaklık ayarlaması için bu cihazlar en uygun seçimdir.Yanıcı gaz ür..
Özel Tasarım Hava Temizleyicisi AirgoClean 10 E
Özel Tasarım Hava Temizleyicisi AirgoClean 10 ETemiz havayı açın - zararlı maddeleri kapatınİçimize çektiğimiz hava nekadar temiz olursa, bizde kendimizi okadar iyi hissederiz. Bir çay kaşığı yatak odası tozu 1.000 ev tozu uyuz böceği ve 250.000 ufak uyuz böceği pisliği içerir - ve ayrıca polen, inc..
Trotec Infrared Isıtıcı IR 2000 S-2000 Watt
Infrared Isıtıcı IR 2000 SRahat ısı - hedefli, düzenli ve direktRahat ve düzenli ısı. Hedefine ulaşır, zaman kaybettiren ön ısıtma gerektirmez - Infrared ısıtıcı IR 2000 S doğal güneş prensibine göre ısı oluşturur. Üç modern kuvars çubuğu ile donatılmıştır ve çevreyi ilk andan itibaren ısıtır. Ayarl..
Trotec Mazotlu Isıtıcı (Bacalı) IDE 80
IDE 80 Mazotlu Isıtıcı (Bacalı)80 kW (68.800 kcal) ısıtma gücü ve 2000 m³/saat hava debisine sahip mazotlu ısıtıcı IDE 80. Bu mazotlu ısıtıcı saatde 7,4 litre yakıt tüketmektedir.IDE serisi mazotlu ısıtıcılar; çalışma alanındaki sıcaklığı sayesinde, standart ısıtma görevleri için sağlam teknolojiye ..
TROTEC PRİZLİ HİGROSTAT NEM ÖLÇER BH30
Prizli Higrostat BH30Bu prizli higrostat nemlendirici, nem alma cihazı, Aircooler ve prizle arasına bağlanır. İstediğiniz modu ve nem değerini ayarlayın (%20 ila %90 bagıl nem).Bu prizli higrostat BH30, elektronik nem ölçer ile güncel nem oranını tespit eder ve ayarlanabilen nem sınır değerleri ile ..
Trotec Termostatlı Priz BN30
Termostatlı priz BN30, yarım derecelik kademelerde ısıtma ve klima cihazlarının 5 °C ile 30 °C arasında sıcaklık ayarına olanak sağlar. Bunun için, termostatlı priz ısıtma veya klima cihazı ile priz arasına takılır ve istenen sıcaklık ayarlanır. Cihaz, entegre sensörü ile oda sıcaklığının gerçek değ..
Hava Yıkama Cihazı AW 10 S
Hava Yıkama CihazıNemlendirme fonksiyonu hastalıklara karşı önlem almanızı sağlar.Bu hava yıkama cihazı filtre hasırı gerektirmeden çalışır. Kötü kokular cihaza yönlendirilir ve yıkama işlemi başlatılır, böylece hava temizlenir. Partiküller 10 µm kadar suyun içinde bağlanır. Aynı zamanda su temizlen..
Masa Tipi Vantilatör TVE 10
Masa Tipi Vantilatör TVE 10TVE 10 vantilatör 25 W performansa, iki hız kademesine, 80° osilasyonlu dikey ayarlanabilir eğim çaplı vantilatör kafasına sahiptir (Hava akımı otomatik olarak ayarlanır).Ilımlı sıcaklıklarda 1. hız kademesini kullanmanız yeterlidir, böylece rahat edebileceğiniz bir serinl..
Nem Alma Cihazı TTP 1 E
Nem Alma Cihazı TTP 1 ENem alma cihazı TTP 1 E ile küçük ölçekli odalarda mükemmel bir sonuç sağlanır. Çünkü bir ayakkabı kutusunun 2/3 büyüklüpünde yer kaplar. Gardroplarda, ayakkabı dolaplarında(fortmanto), kilerlerde, diğer gıda depolarında ve tüm küçük depolarda, gıda ve eşyalarınızın küflenmesi..
 Hava Yıkama Cihazı AW 20 S
Hava Yıkama CihazıHava yıkama cihazı AW 20 S hava temizleme ve nemlendirme için idealdir. Soğuk mevsimde havayı daha fazla kurutan diğer hava temizleme cihazlarına rağmen, bu cihaz havayı hem temizler ve nemlendirir.Su tankı 9 litre temiz su ile doldurulur. 20°C oda sıcaklığı ve %30 bagıl çıkış nemi..
Masa Tipi Vantilatör TVE 15
Masa Tipi Vantilatör TVE 15Sıcak günlerde ideal serinlikSıcak günlerde terletmeyen masraflar ile serinlik sağlansın. Bu isteğiniz ile yalnız değilsiniz, TVE 15 masa vantilatörü ile serin bir ortağa sahip oluyorsunuz.Hangi modeli seçtiğiniz fark etmez - ister siyah, beyaz veya ikisi birden olsun - bu..
Nem Alma Cihazı TTP 2 E
Nem Alma Cihazı TTP 2 ENem alma cihazı TTP 2 E ile küçük ölçekli odalarda mükemmel bir sonuç sağlanır. Çünkü bir ayakkabı kutusunun 2/3 büyüklüpünde yer kaplar. Gardroplarda, ayakkabı dolaplarında(fortmanto), kilerlerde, diğer gıda depolarında ve tüm küçük depolarda, gıda ve eşyalarınızın küflenmesi..
 Masa Tipi Vantilatör TVE 17
Masa Tipi Vantilatör TVE 17Sıcak günlerde ideal serinlikSıcak günlerde terletmeyen masraflar ile serinlik sağlansın. Bu isteğiniz ile yalnız değilsiniz, TVE 17 masa vantilatörü ile serin bir ortağa sahip oluyorsunuz.Hangi modeli seçtiğiniz fark etmez - ister siyah, beyaz veya ikisi birden olsun - bu..
Nem Alma Cihazı TTP 5 E
Nem Alma Cihazı TTP 5 EBu çok sağlam yapıya sahip nem alma cihazı, yenileyici isi ve ideal tasarımı ile ikna ediyor ve çevre koşullarına uyum sağlar.TTP 5 E nem alma cihazı 300 ml/24saat nem alma kapasitesi ile 6 m² büyüklüğündeki odaları, örneğin giyim ve ayakabı dolapları veya ufak gıda depoları g..
Trotec Yer Tipi Metal Vantilatör TVM 17
Yer Tipi Metal Vantilatör TVM 17Metal ve bakırdan oluşan etkili serinlikYer Tipi Metal Vantilatör TVM 17İster oturma odalarında, ofislerde, eğlencelerde veya konserlerde kullanım olsun - pratik duvar ve tavan montaj parçaları sayesinde lokantalarda dahi işleme geçirilebilir. TVM 17 çeşitli kullanım ..
 AirgoClean 105 S (Hepa Filtreli) Hava Temizleme Cihazı
Hava Temizleyicisi AirgoClean 105 STemiz havayı açın, zararlı maddeleri kapatın - Hava Temizleyicisi AirgoClean 105 S çok kolayAirgoClean hava temizleyicisi ile güvenli ve temiz ofiste veya evde de oluşturabilirsiniz.Yüksek kaliteli filtreler aracılığıyla, AirgoClean teknolojisi iyonlaşma ve zararlı..
AirgoClean 205 S (Hepa Filtreli) Hava Temizleme Cihazı
Hava Temizleyicisi AirgoClean 205 STemiz havayı açın, zararlı maddeleri kapatın - Hava Temizleyicisi AirgoClean 205 S çok kolayAirgoClean hava temizleyicisi ile güvenli ve temiz ofiste veya evde de oluşturabilirsiniz.Yüksek kaliteli filtreler aracılığıyla, AirgoClean teknolojisi iyonlaşma ve zararlı..
Ayaklı Vantilatör TVE 16
Ayaklı vantilatör TVE 16Hızlı bir şekilde rahat bir serinlik hissedinAyaklı vantilatör TVE 16 ile aşırı sıcaklıkların size ulaşmasına izin vermiyorsunuz. Arzu ettiğiniz heryerde serinlik sağlar ve TVE 16 her yaşam veya iş alanında ideal bir duruş sunar. Esnek kullanımı sayesinde bulunduğunuz ve gere..
EV TİPİ NEM ALMA CİHAZI TROTEC TTK 25 E NEM ALICI 10 LT - 37M² BÜYÜKLÜĞÜNDEKİ ALANLARA KADAR UYGUNDUR!
Nem Alma Cihazı TTK 25 ETTK 25 E nem alma cihazı, günde maksimum 10 litre nem alma, rutubet giderme kapasitesine sahip ve 15 m² / 37 m³ büyüklüğündeki alanlarda kullanım için uygundur.Nem Alma Cihazı TTK 25 EBu ürün merkezi Almanya'da bulunan "Heimverker" tarafından uygulamalı olarak test edilmiş ol..
Ev Tipi Nem Alma Cihazı Trotec Nem Alma Cihazı TTK 30 E - 10 Lt/gün 15 m² / 37 m³ büyüklüğündeki alanlara kadar uygundur!
Nem Alma Cihazı TTK 30 EModern teknoloji ve şık tasarımTTK 30 E nem alma cihazın zarif tasarımın arkasında, yenileyici ir teknoloji saklıdır. Çünkü bu konfor nem alma cihazı özel sınıfların sahip oluğu bir fonksiyon sunuyor: renkli LED göstergesi güncel nem oranını sinyal eder!Bu yenileyici zirve ci..
EV TİPİ NEM ALMA CİHAZI TROTEC TTK 50 E 16 lt/gün Ev Tipi Nem Alma Cihazı
Nem Alma Cihazı TTK 50 EBu nem alma cihazı günde çevre havadan 16 litreye kadar nem çeker. Taşıma kolları ve tekerleri sayesinde son derece mobil olarak kullanılabilir.TTK 50 E Özellikleri :Döner kompresörElektronik defrost otomatiğiEntegre higrostatUyarı lambası: su haznesi dolu olduğunda göstermek..
EV TİPİ NEM ALMA CİHAZI TROTEC TTK 72 E 24 lt/gün Ev Tipi Nem Alma Cihazı
Nem Alma Cihazı TTK 72 EEvdeki rutubet kokusu bu cihazımız ile rahatlıkla yok edilebilir.Bu nem alma cihazı TTK 72 E özel bir donanıma sahiptir. Güncel mevcut nem oranı, cihazın ön kısmında bulunan LED gösterge ile gösterilir. Renklere göre, nem oranının yüksek veya düşük olduğunu anlayabilirsiniz.N..
EV TİPİ NEM ALMA CİHAZI TROTEC TTK 66 E 24 lt/Gün Ev Tipi Nem Alma Cihazı
Nem Alma Cihazı TTK 66 ENem alma cihazı ve entegre iyonlayıcı ile hava temizleyici bir aradaTTK 66 E nem alma cihazında olduğu gibi, başarı ile sonlandırılmış bir tasarım heryerde bulunmaz. Şık ve yuvarlak köşeleri göze çarpan beyaz rengi ile bir araya geliyor. Zarif tutma kulpları bu nem alma cihaz..
EV TİPİ NEM ALMA CİHAZI TROTEC TTK 95 E 30 lt/gün Ev Tipi Nem Alma Cihazı
Nem Alma Cihazı TTK 95 EBüyük yaşam alanları ve ofisler için ideal kurutma çözümü.TTK 95 E nem alma cihazı günde 30 litre nem alma kapasitesi ile 90 m² büyüklüğündeki mekanları güvenilir bir şekilde kuru tutar.30 ila %80 bir nem oranın ayarlanması için higrostat kontrollü nem alma otomatiğine sahipt..
Gösterilen: 1 ile 36 arası, toplam: 36 (1 Sayfa)