Kombi,klima,dekoratif radyatör,havluluk,elektrikli ısıtıcı,oda termostadı,vaillant bayi, Fanlı Seramik Isıtıcı 2 KW - 1720 kcal  Monofaze- Trotec TDS 10 M
TDS serisinin elektrikli ısıtıcıları, doğrudan ateşlenen gazlı veya mazotlu ısıtıcılara göre oksijen tüketmiyor ve yanıcı gazda üretmiyorlar. Bu yüzden bu cihazlar her mekanda kullanılabilir. Özellikle ısıtılmayan iç mekan odaların sıcaklık ayarlaması için bu cihazlar en uygun seçimdir.Yanıcı gaz ür..
Kombi,klima,dekoratif radyatör,havluluk,elektrikli ısıtıcı,oda termostadı,vaillant bayi, Fanlı Seramik Isıtıcı 2 KW - 1720 kcal  Monofaze- Trotec TDS 10 C
TDS 10 C sadece işlemesi ve taşınmaya uygun boyutları ile ikna etmez, ayrıca gelişmiş ısıtma teknolojisi bu ısıtıcıyı pratik bir yardımcı yapar. Montaj, tamirhane, kulübe, pazar tezgahı veya diğer soğuk odalar için uygundur. Klasik elektrikli ısıtıcılara göre bu ısıtıcıda bir PTC seramik ısıtma elem..
Kombi,klima,dekoratif radyatör,havluluk,elektrikli ısıtıcı,oda termostadı,vaillant bayi, Trotec Termostatlı Priz BN30
Termostatlı priz BN30, yarım derecelik kademelerde ısıtma ve klima cihazlarının 5 °C ile 30 °C arasında sıcaklık ayarına olanak sağlar. Bunun için, termostatlı priz ısıtma veya klima cihazı ile priz arasına takılır ve istenen sıcaklık ayarlanır. Cihaz, entegre sensörü ile oda sıcaklığının gerçek değ..
Trotec Batırmalı Termometre BT20
MultiMeasure Basic serisinden su geçirmeyen batırmalı termometre:pratik termometre gastronomi, ticaret, zanaat, sanayi, laboratuvar alanlarında ölçüm yapmaya uygundur.Batırmalı Termometre BT20 Batırmalı Termometre BT20  - Ansicht 1 Batırmalı Termometre BT20  - Ansicht 2 Batırmalı Term..
Kombi,klima,dekoratif radyatör,havluluk,elektrikli ısıtıcı,oda termostadı,vaillant bayi, Fanlı Elektrikli Isıtıcı Trotec TDS 20 C  Monofaze 3KW
termostat kontrollü otomatik çalışma ile donatılan seramik ısıtıcı TDS 20 C, iki ısıtma kademesi ile 3 kW ısıtma performansı sunar. Hava debisi 180 m³/saat.Bu seramik ısıtıcının kırmızı mahfazasında bulunan logosu herşeyi açıklıyor: birçok ekstralar mevcuttur. Seramik ısıtıcı TDS 20 C fonksiyonları ..
Kombi,klima,dekoratif radyatör,havluluk,elektrikli ısıtıcı,oda termostadı,vaillant bayi, Özel Tasarım Hava Temizleyicisi AirgoClean 10 E
Özel Tasarım Hava Temizleyicisi AirgoClean 10 ETemiz havayı açın - zararlı maddeleri kapatınİçimize çektiğimiz hava nekadar temiz olursa, bizde kendimizi okadar iyi hissederiz. Bir çay kaşığı yatak odası tozu 1.000 ev tozu uyuz böceği ve 250.000 ufak uyuz böceği pisliği içerir - ve ayrıca polen, inc..
 TrotecTabaka Kalınlığı Ölçme Cihazı BB20
İkinci el araba alım satımcıları bilirler: bir otomobil kesin olarak kazasız diye satışa sunuluyor ve çıplak gözle bir hasar gözükmüyor. Ama otomobil gerçekten kazasızmı? Tabaka kalınlığı ölçme cihazı BB20 ile öğrenebilirsiniz.Tabaka Kalınlığı Ölçme Cihazı BB20Tabaka Kalınlığı Ölçme Cihazı BB20 - An..
Kombi,klima,dekoratif radyatör,havluluk,elektrikli ısıtıcı,oda termostadı,vaillant bayi, TROTEC PRİZLİ HİGROSTAT NEM ÖLÇER BH30
Prizli Higrostat BH30Bu prizli higrostat nemlendirici, nem alma cihazı, Aircooler ve prizle arasına bağlanır. İstediğiniz modu ve nem değerini ayarlayın (%20 ila %90 bagıl nem).Bu prizli higrostat BH30, elektronik nem ölçer ile güncel nem oranını tespit eder ve ayarlanabilen nem sınır değerleri ile ..
Nem alma,klima,hava perdesi.elektrikli ısıtıcı,ani su ısıtıcı,vaillant bayi,karcher bayi,trotec bayi, trotrec Özel Tasarım Hava Temizleyici AirgoClean 15 E
trotrec Özel Tasarım Hava Temizleyici AirgoClean 15 E Aileniz için rahat ve temiz ortam havası Temiz hava sağlıklı bir yaşam için önemlidir. Yetişkinler günde yaklaşık 15.000 litre hava solur ve çocuklar bunun iki katını. Havadaki zararlı maddeler ve partiküller rahatımızı etkiler, aynıs..
Trotec Ses Seviyesi Ölçüm Cihazı SL300
Ses Seviyesi Ölçüm Cihazı SL300Profesyonel ses seviye ölçüm cihazı SL300 yardımı ile örneğin gürültü sonucu meydana gelen hastalıkları önleyin ve işlek sokak, fabrika veya okullardaki ses seviyesini belirleyin.Ses Seviyesi Ölçüm Cihazı SL300Ses Seviyesi Ölçüm Cihazı SL300 - Ansicht 1 Ses Seviyesi Öl..
,vaillant bayi, Trotec Video Denetçisi BO26
Video Denetçisi BO26Video Denetçisi BO26 - Ansicht 1 Video Denetçisi BO26 - Ansicht 2 Video Denetçisi BO26 - Ansicht 3 Video Denetçisi BO26 - Ansicht 4Video denetçisi BO26 zor erişilebilen yerlerde bile görsel denetimler sağlamaktadır, bunlar belgelendirmeyi yanlız foto olarak değil aynı zamanda vid..
Kombi,klima,dekoratif radyatör,havluluk,elektrikli ısıtıcı,oda termostadı,vaillant bayi, Fanlı Elektrikli Seramik Isıtıcı Trotec TDS 30 M Trifaze 5 KW
Seramik Isıtıcı TDS 30 MToz oluşturmadan hızlı, etkili ve çekmesiz ısıYüksek performansı ve gelişmiş PTC ısıtma elemanları sayesinde bu TDS 30 M, büyük ve soğuk odaların hızlı ısıtılması için uygundur.İster tamirhane, yaşam veya çalışma alanları olsun - sağlam işleme ve zarif tasarımından oluşan kom..
Trotec Ses Seviyesi Ölçüm Cihazı BS06
Ses seviyesi ölçüm cihazı BS06 ile çeşitli gürültü kaynaklarının doğurduğu ses seviyesi 40-130 dB (A) aralığında güvenilir bir şekilde tespit edilebilir. Bunun dışında minimum ve maksimum değerler ekranda gösterilebilir.Esintili hava şartlarında üzerine takılabilen rüzgarlık, cihazla birlikte gönder..
Kombi,klima,dekoratif radyatör,havluluk,elektrikli ısıtıcı,oda termostadı,vaillant bayi, Fanlı Elektrikli Isıtıcı Trotec TDS 30 R Trifaze 5 KW
Uzun hava taşıma mesafeleri olmadan, yerinde ve anında etkili yoğuşmamış sıcaklık gerekli ise, TDS-R serisinin uygun elektrikli ısıtıcıları optimum seçenektir.TDS serisinin elektrikli ısıtıcıları, doğrudan ateşlenen gazlı veya mazotlu ısıtıcılara göre oksijen tüketmiyor ve yanıcı gazda üretmiyorlar...
Kombi,klima,dekoratif radyatör,havluluk,elektrikli ısıtıcı,oda termostadı,vaillant bayi, Fanlı Elektrikli Isıtıcı Trotec TDS 50  Trifaze 9 KW
Elektrikli Isıtıcı TDS 50TDS 50 elektrikli ısıtıcı 3 kademede 4,5 ila 9 kW arasında ısıtma gücü sunuyor (1. kademe yalnızca fandır). Ayrıca TDS 50 istenilen sıcaklığın kademesiz olarak ayarlanması için bir entegre termostata sahiptir.TDS serisinin elektrikli ısıtıcıları, doğrudan ateşlenen gazlı vey..
Kombi,klima,dekoratif radyatör,havluluk,elektrikli ısıtıcı,oda termostadı,vaillant bayi, Fanlı Elektrikli Isıtıcı Trotec TDS 50 E  Trifaze 9 KW
Elektrikli Isıtıcı TDS 50 EKolay kullanımlı ve yüksek performanslı mobil ısıtma çözümüSağlam elektrikli ısıtıcı TDS 50 E inşaat, tarım, gastronomi ve tatil evleri için yüksek performanslı bir ısıtma çözümüdür.Çift kaplı tasarımı ile bu elektrikli ısıtcı TDS 50 E, esnek kullanımlar için hazırlıklıdır..
Kombi,klima,dekoratif radyatör,havluluk,elektrikli ısıtıcı,oda termostadı,vaillant bayi, Fanlı Seramik Isıtıcı 9 KW - Trifaze- Trotec TDS 50 M
Seramik Isıtıcı TDS 50 MToz oluşturmadan hızlı, etkili ve çekmesiz ısıYüksek performansı ve gelişmiş PTC ısıtma elemanları sayesinde bu TDS 50 M, büyük ve soğuk odaların hızlı ısıtılması için uygundur.İster tamirhane, yaşam veya çalışma alanları olsun - sağlam işleme ve zarif tasarımından oluşan kom..
Kombi,klima,dekoratif radyatör,havluluk,elektrikli ısıtıcı,oda termostadı,vaillant bayi, Fanlı Elektrikli Isıtıcı Trotec TDS 50 R  Trifaze 9 KW
oksijen tüketmiyor ve yanıcı gazda üretmiyorlar. Bu yüzden bu cihazlar her mekanda kullanılabilir. Özellikle ısıtılmayan iç mekan odaların sıcaklık ayarlaması için bu cihazlar en uygun seçimdir.Duvara asabilme veya tavanın altına monte edebilme gibi opsiyonel imkanlar, çeşitli uygulama alanlarında g..
 Trotec Pitot Tüplü Anemometre TA400 - kalibrasyon sertifikası dahil
Anemometre TA400 ile sadece 80 m/s kadarlık bir hava hızı ölçülmez aynı zamanda çevre sıcaklığı ve akım hacimleri ölçülür. Havalandırma kanalların kesitleri - yuvarlak ve dört köşe - olarak ayrı bir şekilde kayıt edilebilir.Pitot tüplü anemometre, fark ve basınç yükseklik tespitleri mümkün kılıyor. ..
 Trotec Voltaj Kontrol Cihazı RE15
Voltaj Kontrol Cihazı RE15Temassız voltaj kontrol cihazı RE15 etap denetleyicisi hızlıca bozuk kabloları yerelleştirir ve aynı zamanda voltaj ileten tüm prizleri, şalterleri ve kablo bağlantılarını tespit eder.Voltaj Kontrol Cihazı RE15Voltaj Kontrol Cihazı RE15 - Ansicht 1 Voltaj Kontrol Cihazı RE1..
vaillant bayi, Trotec Duvar Tarama Cihazı BI15
Duvar Tarama Cihazı BI15 Yüksek kaliteli BI15 duvar tarama cihazı ile tahtalarda 19 mm tespit derinliğine ulaşır. Metal ve gerilimli hatlarda ise bu tespit derinliği 38 mm' ye kadar çıkar!Duvar Tarama Cihazı BI15 Duvar Tarama Cihazı BI15  - Ansicht 1 Duvar Tarama Cihazı BI15  - A..
Trotec Voltaj Denetleyici BE20
Voltaj kontrol cihazı BE20Voltaj kontrol cihazı BE20 sayesinde gerilim ölçümü, optik ve akustik geçit kontrolü, iki kutuplu döner alan kontrolü ve evre göstergesi için tek kutup kontrol mümkün.Voltaj Denetleyici BE20 Voltaj Denetleyici BE20  - Ansicht 1 Voltaj Denetleyici BE20  - Ansi..
Trotec Dijital Multimetre BE50
BE50 tüm isteklerinize cevap verebilecek bir dijital multimetredir; elektrik değerlerinin dışında başka birimlerde de ölçüm yapabilmesi sayesinde çok yönlü kullanılabilir.Dijital Multimetre BE50 Dijital Multimetre BE50  - Ansicht 1 Dijital Multimetre BE50  - Ansicht 2 Dijital Multimet..
Kombi,klima,dekoratif radyatör,havluluk,elektrikli ısıtıcı,oda termostadı,vaillant bayi, trotec Data Logger / Veri Kaydedici BL30
uzun vadeli ölçümlerde veri kaydedici BL30 güven veriyor. 32.000 ölçüm değerine kadar kayıt yapabiliyor, ölçüm döngüsünü ve zamanını siz belirliyorsunuz.Veri kaydedici BL30 işini rahatça yapabilmesi için, teslimat kapsamında kapatılabilir duvar kutusu mevcutdur. Bu kutu istenmeyen erişimi engellemek..
Trotec Pervaneli Anemometre BA16
    Pervaneli Anemometre BA16Pervaneli Anemometre BA16 Pervaneli Anemometre BA16  - Ansicht 1 Pervaneli Anemometre BA16  - Ansicht 2 Pervaneli Anemometre BA16  - Ansicht 3 Pervaneli Anemometre BA16  - Ansicht 4Hava akış hızı, hava sıcaklığı dahi bu esnek, pervaneli..
Trotec Beton ve Ahşap Nem Ölçer BM31
Beton ve Ahşap Nem Ölçer BM31Beton ve Ahşap Nem Ölçer BM31Beton ve Ahşap Nem Ölçer BM31 - Ansicht 1 Beton ve Ahşap Nem Ölçer BM31 - Ansicht 2 Beton ve Ahşap Nem Ölçer BM31 - Ansicht 3 Beton ve Ahşap Nem Ölçer BM31 - Ansicht 4 Beton ve Ahşap Nem Ölçer BM31 - Ansicht 5 Beton ve Ahşap Nem Ölçer BM31 - ..
Trotec Nem ve Sıcaklık Ölçer BC06 - DAkkS D.2302'ye göre kalibre edildi
nem ve Sıcaklık Ölçer BC06 - DAkkS D.2302'ye göre kalibre edildiNem ve Sıcaklık Ölçer BC06 - DAkkS D.2302'ye göre kalibre edildiNem ve Sıcaklık Ölçer BC06 - DAkkS D.2302'ye göre kalibre edildi - Ansicht 1 Nem ve Sıcaklık Ölçer BC06 - DAkkS D.2302'ye göre kalibre edildi - Ansicht 2 Nem ve Sıcaklık Öl..
Kombi,klima,dekoratif radyatör,havluluk,elektrikli ısıtıcı,oda termostadı,vaillant bayi, trotec Enerjimetre BX09
Mikrodalga fırını ve televizyon ne kadar elektrik tüketiyor? Hangi cihazlar Standby modunda halen etkin elektrik tüketiyorlar? Enerji gideri ölçüm cihazı size gösterir. Nerede elektrik tasarrufu yapabileceğinizi kolayca anlayabilirsiniz.Enerjimetre BX09; kolayca programlanır, prizle cihaz arasına ba..
 Trotec Nem ve Sıcaklık Ölçer BC21
Nem ve Sıcaklık Ölçer BC21 Hava sıcaklığı, bağıl nem oranı, mesafe ve alanların belirlenmesi için uygun.Nem ve Sıcaklık Ölçer BC21 Nem ve Sıcaklık Ölçer BC21  - Ansicht 1 Nem ve Sıcaklık Ölçer BC21  - Ansicht 2 Nem ve Sıcaklık Ölçer BC21  - Ansicht 3 Nem ve Sıcaklık Ölçer BC..
 Trotec Lazermetre BD16
Lazermetre BD16Bu kullanışlı lazermetre ile sadece bir tuşa basarak mesafeleri, yüzeyleri ve hacimleri - zor erişilen yerlerde bile - rahat, hızlı ve lazer kesinliği ile belirleyebilirsiniz.Lazermetre BD16Lazermetre BD16 - Ansicht 1 Lazermetre BD16 - Ansicht 2 Lazermetre BD16 - Ansicht 3 Lazermetre ..
Trotec Pervaneli Anemometre BA06
Pervaneli Anemometre BA06Pervaneli Anemometre BA06Pervaneli Anemometre BA06 - Ansicht 1 Pervaneli Anemometre BA06 - Ansicht 2 Pervaneli Anemometre BA06 - Ansicht 3 Pervaneli Anemometre BA06 - Ansicht 4Yeni: Dilediğiniz Tasarruf Paketini SeçinKompak anemometre BA06 bir çok alanda basit akış hızı ölçü..
Trotec Beton ve Ahşap Nem Ölçer BM12
Kolay kullanabilen beton ve ahşap nem ölçer BM12 ile saniyeler içinde ahşap ve inşaat nemi ölçüm. İhtiyaca göre değiştirilebilen çelik ölçme pimleri ölçülecek olan maddeye sağlam ve hassas bir bağlantı ve böylece güvenilir ölçüm sonuçları sağlar. Değiştirilebilen çelik ölçüme pimleri test malzemeyi ..
 Trotec Kaçak Tespit Cihazı LD6
Videoscope VSC206 test nesne kolay erişim sunan taşınabilir, kullanıcı dostu kompakt sistemde keskin video ve dijital görüntüler ile telsiz operasyonu birleştirir.Videoskop VSC206Videoskop VSC206 - Ansicht 1 Videoskop VSC206 - Ansicht 2 Videoskop VSC206 - Ansicht 3 Videoskop VSC206 - Ansicht 4 Video..
Trotec Beton ve Ahşap Nem Ölçer BM18
Beton ve Ahşap Nem Ölçer BM18Beton ve Ahşap Nem Ölçer BM18Beton ve Ahşap Nem Ölçer BM18 - Ansicht 1 Beton ve Ahşap Nem Ölçer BM18 - Ansicht 2 Beton ve Ahşap Nem Ölçer BM18 - Ansicht 3 Beton ve Ahşap Nem Ölçer BM18 - Ansicht 4 Beton ve Ahşap Nem Ölçer BM18 - Ansicht 5 Beton ve Ahşap Nem Ölçer BM18 - ..
Trotec Voltaj Kontrol Cihazı BE17
Akım ölçümleri (AC), doğru akım (DC) ölçümleri ve polariteleri için güvenilir voltaj kontrol cihazı BE17.Ayrıca BE17 voltaj kontrol cihazı, FI/RCD-kontrol fonksiyonuna sahiptir. Ölçüm değerlerin durumu, kolaylıkla LED göstergesinden okunabilir.Birçok fonksiyonlara sayip olduğu halde, BE17 voltaj kon..
Trotec Pens Ampermetre BE40
Pens ampermetre BE40Profesyonel pens ampermetre elektrik akımının kolay ve dolaylı ölçümü için kullanılır.Pens Ampermetre BE40Pens Ampermetre BE40 - Ansicht 1 Pens Ampermetre BE40 - Ansicht 2 Pens Ampermetre BE40 - Ansicht 3 Pens Ampermetre BE40 - Ansicht 4Özel cihaz tasarımı hızlı bir ölçüm sunmakt..
Kombi,klima,dekoratif radyatör,havluluk,elektrikli ısıtıcı,oda termostadı,vaillant bayi, Masa Tipi Vantilatör TVE 10
Masa Tipi Vantilatör TVE 10TVE 10 vantilatör 25 W performansa, iki hız kademesine, 80° osilasyonlu dikey ayarlanabilir eğim çaplı vantilatör kafasına sahiptir (Hava akımı otomatik olarak ayarlanır).Ilımlı sıcaklıklarda 1. hız kademesini kullanmanız yeterlidir, böylece rahat edebileceğiniz bir serinl..
Kombi,klima,dekoratif radyatör,havluluk,elektrikli ısıtıcı,oda termostadı,vaillant bayi, Masa Tipi Vantilatör TVE 15
Masa Tipi Vantilatör TVE 15Sıcak günlerde ideal serinlikSıcak günlerde terletmeyen masraflar ile serinlik sağlansın. Bu isteğiniz ile yalnız değilsiniz, TVE 15 masa vantilatörü ile serin bir ortağa sahip oluyorsunuz.Hangi modeli seçtiğiniz fark etmez - ister siyah, beyaz veya ikisi birden olsun - bu..
Kombi,klima,dekoratif radyatör,havluluk,elektrikli ısıtıcı,oda termostadı,vaillant bayi, trotec AirgoClean 105 S Hava Temizleyicisi
AirgoClean hava temizleyicisi ile güvenli ve temiz ofiste veya evde de oluşturabilirsiniz.Yüksek kaliteli filtreler aracılığıyla, AirgoClean teknolojisi iyonlaşma ve zararlı ozon olmadan doğal bir oda kliması sağlar. Zararlı maddeler süzülür böylece temiz ve sağlıklı hava odaya geri verilir.Sadece t..
Kombi,klima,dekoratif radyatör,havluluk,elektrikli ısıtıcı,oda termostadı,vaillant bayi, AirgoClean 205 S (Hepa Filtreli) Hava Temizleme Cihazı
Hava Temizleyicisi AirgoClean 205 STemiz havayı açın, zararlı maddeleri kapatın - Hava Temizleyicisi AirgoClean 205 S çok kolayAirgoClean hava temizleyicisi ile güvenli ve temiz ofiste veya evde de oluşturabilirsiniz.Yüksek kaliteli filtreler aracılığıyla, AirgoClean teknolojisi iyonlaşma ve zararlı..
TROTEC Kızılötesi Termometre / Pirometre BP15
Kızılötesi Termometre / Pirometre BP15Kızılötesi Termometre / Pirometre BP15 - Ansicht 1 Kızılötesi Termometre / Pirometre BP15 - Ansicht 2 Kızılötesi Termometre / Pirometre BP15 - Ansicht 3 Kızılötesi Termometre / Pirometre BP15 - Ansicht 4 Kızılötesi Termometre / Pirometre BP15 - Ansicht 5 Kızılöt..
Trotec Kızılötesi Termometre / Pirometre RP10
Kızılötesi Termometre / Pirometre RP10RP10 kızılötesi termometre bir kızılötesi sensör aracılığı ile temassız olarak yüzey sıcaklığını ölçer. Ölçüm noktasının hassas tespiti için açılıp kapatılabilen bir lazer göstergesi cihaza entegre edilmiştir.Kızılötesi Termometre / Pirometre RP10Kızılötesi Term..
Trotec Kızılötesi Termometre / Pirometre BP17
Pirometre BP17Kızılötesi Termometre / Pirometre BP17Kızılötesi Termometre / Pirometre BP17 - Ansicht 1 Kızılötesi Termometre / Pirometre BP17 - Ansicht 2 Kızılötesi Termometre / Pirometre BP17 - Ansicht 3 Kızılötesi Termometre / Pirometre BP17 - Ansicht 4 Kızılötesi Termometre / Pirometre BP17 - Ans..
Trotec Lazer Pirometre | İnfrared Termometre BP21
Hızlı, hatasız ve temassız sıcaklık ölçümleri için -35 °C ila +800 °C sıcaklık ölçüm aralığı ile lazer pirometre BP21.Lazer Pirometre | İnfrared Termometre BP21Lazer Pirometre | İnfrared Termometre BP21 - Ansicht 1 Lazer Pirometre | İnfrared Termometre BP21 - Ansicht 2 Lazer Pirometre | İnfrared Ter..
Nem alma,klima,hava perdesi.elektrikli ısıtıcı,ani su ısıtıcı,vaillant bayi,karcher bayi,trotec bayi, TROTEC TTK 25 E ev tipi nem alma cihazı 10 LT - 37M² Büyüklüğündeki alanlara kadar uygundur
EV TİPİ NEM ALMA CİHAZI TROTEC TTK 25 E NEM ALICI 10 LT - 37M² BÜYÜKLÜĞÜNDEKİ ALANLARA KADAR UYGUNDUR!Nem Alma Cihazı TTK 25 ETTK 25 E nem alma cihazı, günde maksimum 10 litre nem alma, rutubet giderme kapasitesine sahip ve 15 m² / 37 m³ büyüklüğündeki alanlarda kullanım için uygundur.Bu ürün merkez..
Nem alma,klima,hava perdesi.elektrikli ısıtıcı,ani su ısıtıcı,vaillant bayi,karcher bayi,trotec bayi, trotec Nem Alma Cihazı TTK 350 S
 Trotec  Nem Alma Cihazı TTK 350 S Plastik kaplamalı metal tasarımı ile sağlam ve uzun ömürlü olarak tasarlanmıştır. Tekerleri ve taşıma kulpu ile mobil kullanım sağlanır. Çalışma şalteri ve seviye dolum uyarı lambası, koruma kapağı ile toz ve su sıçramalarına karşı korumalıdır. ..
Nem alma,klima,hava perdesi.elektrikli ısıtıcı,ani su ısıtıcı,vaillant bayi,karcher bayi,trotec bayi, TROTEC TTK 53 E ev tipi nem alma cihazı 16 lt/gün 31m2/ 78m³ arası için uygundur.
TROTEC TTK 53 E ev tipi nem alma cihazı  16 lt/gün 31m2/ 78m³ arası  için uygundur.Nem Alma Cihazı TTK 53 ENem oranını herzaman göz önünde bulundurunBu nem alma cihazı TTK 53 E özel bir donatıma sahiptir. Güncel nem oranı, cihazın ön kısmında bulunan LED gösterge ile belirtilir. Renklere g..
Kombi,klima,dekoratif radyatör,havluluk,elektrikli ısıtıcı,oda termostadı,vaillant bayi, EV TİPİ NEM ALMA CİHAZI TROTEC TTK 68 E NEM ALICI 20 LT - 45M² BÜYÜKLÜĞÜNDEKİ ALANLARA KADAR UYGUNDUR!
TTK 68 E nem alma cihazı günde maks. 20 litre nem alma kapasitesine sahiptir. Evde rutubete çözüm! Ayrıca bu nem alma cihazı özel çamaşır kurutma fonksiyonuna da sahiptir.Metalik yeşil tasarımı ile TTK 68 E nem alma cihazı her yaşam alanında rahatlıkla kullanılabilir ve rutubet nasıl önlenir sorusun..
Nem alma,klima,hava perdesi.elektrikli ısıtıcı,ani su ısıtıcı,vaillant bayi,karcher bayi,trotec bayi, TROTEC TTK 110 HEPA Ev Tipi Nem Alma Cihazı
TROTEC TTK 110 HEPA Ev Tipi Nem Alma Cihazı Nem alma cihazı TTK 110 HEPA üç çeşitli nem alma fonksiyonu ve günde 40 litre nem alma kapasitesi ile ikna ediyor.TTK 110 HEPA nem alma cihazının nem alma fonksiyonları:Otomatik nem alma: %5 oranlı kademeler ile 40 ila %70 arası bir nem oranı ayarlana..
Nem alma,klima,hava perdesi.elektrikli ısıtıcı,ani su ısıtıcı,vaillant bayi,karcher bayi,trotec bayi, TROTEC TTK 95 E Ev Tipi Nem Alma Cihazı 30 lt/gün
TROTEC  TTK 95 E  Ev Tipi Nem Alma Cihazı 30 lt/gün Büyük yaşam alanları ve ofisler için ideal kurutma çözümü.TTK 95 E nem alma cihazı günde 30 litre nem alma kapasitesi ile 90 m² büyüklüğündeki mekanları güvenilir bir şekilde kuru tutar.30 ila %80 bir nem oranın ayarlanması için higr..
Nem alma,klima,hava perdesi.elektrikli ısıtıcı,ani su ısıtıcı,vaillant bayi,karcher bayi,trotec bayi, Trotec TTK 120 E Nem Alma Cihazı
Trotec Nem Alma Cihazı TTK 120 EÜrün-No. 1120000119Nem Alma Cihazı TTK 120 ETTK 120 E nem alma cihazı günde maksimum 30 litreye kadar nem alma kapasitesine sahip ve 95 m² veya 238 m³ hacme sahip alanlarda kullanım için uygundur.Nem Alma Cihazı TTK 120 ENem Alma Cihazı TTK 120 E - Ansicht 1Nem Alma C..
Nem alma,klima,hava perdesi.elektrikli ısıtıcı,ani su ısıtıcı,vaillant bayi,karcher bayi,trotec bayi, Trotec Nem Alma Cihazı TTK 100 S 30 litre
TK 100 S Kompak - Nem Alma Cihazı Modern tasarıma sahip gövdede güvenilir teknoloji Kompak nem alma cihazı TTK 100 S nem ve korozyona karşı etkin koruma sağlar. Nem Alma Cihazı TTK 100 S TTK 100 S ileri teknoloji ve güvenilirlik özelliğini bir gövdede birleştirir, kompakt bir tasarı..
Nem alma,klima,hava perdesi.elektrikli ısıtıcı,ani su ısıtıcı,vaillant bayi,karcher bayi,trotec bayi, trotec Nem Alma Cihazı TTK 650 S
trotec Nem Alma Cihazı TTK 650 S  Avrupada üretilen ve yalnızca Trotec' de elde edilebilen bu nem alma cihazı günlük pratik uygulamaların getirdiği yüksek talepleri karşılar. Nem Alma Cihazı TTK 650 SKüçüklerin arasında en büyüğü - bina kurutma için ideal… TTK 650 S; uzun ömürl..
Kombi,klima,dekoratif radyatör,havluluk,elektrikli ısıtıcı,oda termostadı,vaillant bayi, Hava Yıkama Cihazı AW 10 S
Hava Yıkama CihazıNemlendirme fonksiyonu hastalıklara karşı önlem almanızı sağlar.Bu hava yıkama cihazı filtre hasırı gerektirmeden çalışır. Kötü kokular cihaza yönlendirilir ve yıkama işlemi başlatılır, böylece hava temizlenir. Partiküller 10 µm kadar suyun içinde bağlanır. Aynı zamanda su temizlen..
Nem alma,klima,hava perdesi.elektrikli ısıtıcı,ani su ısıtıcı,vaillant bayi,karcher bayi,trotec bayi,  Trotec Ozon Jeneratörü Airozon 5000
Trotec Ozon Jeneratörü Airozon 5000Güç, hız, mobilite, güvenilirlik, kullanım ve bakım dostu buradaki önemli kriterlerdir!Bu koku nötralizatörün özelliği yalnızca hafifliği ve kompak ölçüleri ile sınırlı değildir - çalışma saati sayacı ve otomatik temizlik aralıklarını ayarlayabilen (30 saate kadar)..
Gösterilen: 1 ile 56 arası, toplam: 56 (1 Sayfa)