Trotec Ev Aletleri


Fanlı Seramik Isıtıcı 2 KW - 1720 kcal  Monofaze- Trotec TDS 10 M
TDS serisinin elektrikli ısıtıcıları, doğrudan ateşlenen gazlı veya mazotlu ısıtıcılara göre oksijen tüketmiyor ve yanıcı gazda üretmiyorlar. Bu yüzden bu cihazlar her mekanda kullanılabilir. Özellikle ısıtılmayan iç mekan odaların sıcaklık ayarlaması için bu cihazlar en uygun seçimdir.Yanıcı gaz ür..
Trotec BC25 Sıcaklık (HI) ve Hissedilen Sıcaklık Ölçer BC25 (WBGT) dahil
TTermo higrometre BC25, etkin ve kolay kullanımlı bir enstrümandır. Yüksek sıcaklıklara bağlı olan yüksek nem oranını ve bunun vücüda etkisini ölçer. Çünkü yüksek bir nem oranı, vücudun termo düzenlemesini yani terin soğumasını engeller. Böylece rahatınız bozulur ve aşırı sıcaklıklar özellikle sporc..
Trotec İklim Veri Kaydedicisi BL 30 - ISO I.2101 göre kalibre edildi
İklim Veri Kaydedicisi BL 30 - ISO I.2101 göre kalibre edildi'İklim veri kaydedicisi BL 30 hava sıcaklığını ve nem oranını güvenilir bir şekilde ölçer ve belgeler. İster ustalar için denetleme zorunluluğu kanıtı için olsun, veya ister nem sonucu zararların ortaya çıkarılmasında yardım için olsun."İk..
Trotec Kaçak Tespit Cihazı LD6 FİYAT SORUNUZ
Boru patlamalarında çarpışma seslerin hızlı tespitleri için kolay kullanılabilir ölçüm cihazı.Bu kaçak tespit cihazı LD6 ile hatlarda veya armatürlerde hızlı ve güvenilir bir şekilde kaçak sesleri tespit edilir. Yüksek hassasiyetli titreşim sensörü ve biçimsel güçlendirme teknolojisinden oluşan komb..
Trotec Lazermetre BD16
Lazermetre BD16Bu kullanışlı lazermetre ile sadece bir tuşa basarak mesafeleri, yüzeyleri ve hacimleri - zor erişilen yerlerde bile - rahat, hızlı ve lazer kesinliği ile belirleyebilirsiniz.Lazermetre BD16Lazermetre BD16 - Ansicht 1 Lazermetre BD16 - Ansicht 2 Lazermetre BD16 - Ansicht 3 Lazermetre ..
Trotec Pitot Tüplü Anemometre TA400 - kalibrasyon sertifikası dahil
Anemometre TA400 ile sadece 80 m/s kadarlık bir hava hızı ölçülmez aynı zamanda çevre sıcaklığı ve akım hacimleri ölçülür. Havalandırma kanalların kesitleri - yuvarlak ve dört köşe - olarak ayrı bir şekilde kayıt edilebilir.Pitot tüplü anemometre, fark ve basınç yükseklik tespitleri mümkün kılıyor. ..
Trotec Video Denetçisi BO26
Video Denetçisi BO26Video Denetçisi BO26 - Ansicht 1 Video Denetçisi BO26 - Ansicht 2 Video Denetçisi BO26 - Ansicht 3 Video Denetçisi BO26 - Ansicht 4Video denetçisi BO26 zor erişilebilen yerlerde bile görsel denetimler sağlamaktadır, bunlar belgelendirmeyi yanlız foto olarak değil aynı zamanda vid..
Trotec Beton ve Ahşap Nem Ölçer BM12
Kolay kullanabilen beton ve ahşap nem ölçer BM12 ile saniyeler içinde ahşap ve inşaat nemi ölçüm. İhtiyaca göre değiştirilebilen çelik ölçme pimleri ölçülecek olan maddeye sağlam ve hassas bir bağlantı ve böylece güvenilir ölçüm sonuçları sağlar. Değiştirilebilen çelik ölçüme pimleri test malzemeyi ..
Trotec Beton ve Ahşap Nem Ölçer BM18
Beton ve Ahşap Nem Ölçer BM18Beton ve Ahşap Nem Ölçer BM18Beton ve Ahşap Nem Ölçer BM18 - Ansicht 1 Beton ve Ahşap Nem Ölçer BM18 - Ansicht 2 Beton ve Ahşap Nem Ölçer BM18 - Ansicht 3 Beton ve Ahşap Nem Ölçer BM18 - Ansicht 4 Beton ve Ahşap Nem Ölçer BM18 - Ansicht 5 Beton ve Ahşap Nem Ölçer BM18 - ..
Trotec Beton ve Ahşap Nem Ölçer BM31
Beton ve Ahşap Nem Ölçer BM31Beton ve Ahşap Nem Ölçer BM31Beton ve Ahşap Nem Ölçer BM31 - Ansicht 1 Beton ve Ahşap Nem Ölçer BM31 - Ansicht 2 Beton ve Ahşap Nem Ölçer BM31 - Ansicht 3 Beton ve Ahşap Nem Ölçer BM31 - Ansicht 4 Beton ve Ahşap Nem Ölçer BM31 - Ansicht 5 Beton ve Ahşap Nem Ölçer BM31 - ..
trotec Data Logger / Veri Kaydedici BL30
uzun vadeli ölçümlerde veri kaydedici BL30 güven veriyor. 32.000 ölçüm değerine kadar kayıt yapabiliyor, ölçüm döngüsünü ve zamanını siz belirliyorsunuz.Veri kaydedici BL30 işini rahatça yapabilmesi için, teslimat kapsamında kapatılabilir duvar kutusu mevcutdur. Bu kutu istenmeyen erişimi engellemek..
Trotec Dijital Multimetre BE50
BE50 tüm isteklerinize cevap verebilecek bir dijital multimetredir; elektrik değerlerinin dışında başka birimlerde de ölçüm yapabilmesi sayesinde çok yönlü kullanılabilir.Dijital Multimetre BE50 Dijital Multimetre BE50  - Ansicht 1 Dijital Multimetre BE50  - Ansicht 2 Dijital Multimet..
Trotec Duvar Tarama Cihazı BI15
Duvar Tarama Cihazı BI15 Yüksek kaliteli BI15 duvar tarama cihazı ile tahtalarda 19 mm tespit derinliğine ulaşır. Metal ve gerilimli hatlarda ise bu tespit derinliği 38 mm' ye kadar çıkar!Duvar Tarama Cihazı BI15 Duvar Tarama Cihazı BI15  - Ansicht 1 Duvar Tarama Cihazı BI15  - A..
trotec Enerjimetre BX09
Mikrodalga fırını ve televizyon ne kadar elektrik tüketiyor? Hangi cihazlar Standby modunda halen etkin elektrik tüketiyorlar? Enerji gideri ölçüm cihazı size gösterir. Nerede elektrik tasarrufu yapabileceğinizi kolayca anlayabilirsiniz.Enerjimetre BX09; kolayca programlanır, prizle cihaz arasına ba..
Trotec Nem ve Sıcaklık Ölçer BC06 - DAkkS D.2302'ye göre kalibre edildi
nem ve Sıcaklık Ölçer BC06 - DAkkS D.2302'ye göre kalibre edildiNem ve Sıcaklık Ölçer BC06 - DAkkS D.2302'ye göre kalibre edildiNem ve Sıcaklık Ölçer BC06 - DAkkS D.2302'ye göre kalibre edildi - Ansicht 1 Nem ve Sıcaklık Ölçer BC06 - DAkkS D.2302'ye göre kalibre edildi - Ansicht 2 Nem ve Sıcaklık Öl..
Trotec Nem ve Sıcaklık Ölçer BC21
Nem ve Sıcaklık Ölçer BC21 Hava sıcaklığı, bağıl nem oranı, mesafe ve alanların belirlenmesi için uygun.Nem ve Sıcaklık Ölçer BC21 Nem ve Sıcaklık Ölçer BC21  - Ansicht 1 Nem ve Sıcaklık Ölçer BC21  - Ansicht 2 Nem ve Sıcaklık Ölçer BC21  - Ansicht 3 Nem ve Sıcaklık Ölçer BC..
trotec Nem ve Sıcaklık Ölçer BZ05
Nem ve sıcaklık ölçer BZ05 sürekli olarak hava sıcaklığını ve nem oranını ölçer ve gösterir. Ayrıca okunaklı ekranında saat ve tarihide belgelemektedir. BZ05, güvenilir çalar saati ve modern tasarımı sayesinde sadece komodiniz için bir süs olmakla kalmaz, ayrıca bütün önemli iklim verilerini ortaya ..
Trotec Partikül Sayıcı BQ30
İnce tozların havaya etkisi ve sağlık açısından oluşturdukları sonuçlar göze çarpar. Peki ince tozu tehlikeli yapan nedir? Fark genellikle PM10 ve PM2,5 partikül fraksiyonları arasından belli olur.PM10 partikülleri maksimum 10 µm çapa sahip olanlar ve PM2,5 partikülleri 2,5 µm'den daha ufak partikül..
Trotec Pens Ampermetre BE40
Pens ampermetre BE40Profesyonel pens ampermetre elektrik akımının kolay ve dolaylı ölçümü için kullanılır.Pens Ampermetre BE40Pens Ampermetre BE40 - Ansicht 1 Pens Ampermetre BE40 - Ansicht 2 Pens Ampermetre BE40 - Ansicht 3 Pens Ampermetre BE40 - Ansicht 4Özel cihaz tasarımı hızlı bir ölçüm sunmakt..
Trotec Pervaneli Anemometre BA06
Pervaneli Anemometre BA06Pervaneli Anemometre BA06Pervaneli Anemometre BA06 - Ansicht 1 Pervaneli Anemometre BA06 - Ansicht 2 Pervaneli Anemometre BA06 - Ansicht 3 Pervaneli Anemometre BA06 - Ansicht 4Yeni: Dilediğiniz Tasarruf Paketini SeçinKompak anemometre BA06 bir çok alanda basit akış hızı ölçü..
Trotec Pervaneli Anemometre BA16
    Pervaneli Anemometre BA16Pervaneli Anemometre BA16 Pervaneli Anemometre BA16  - Ansicht 1 Pervaneli Anemometre BA16  - Ansicht 2 Pervaneli Anemometre BA16  - Ansicht 3 Pervaneli Anemometre BA16  - Ansicht 4Hava akış hızı, hava sıcaklığı dahi bu esnek, pervaneli..
TROTEC PRİZLİ HİGROSTAT NEM ÖLÇER BH30
Prizli Higrostat BH30Bu prizli higrostat nemlendirici, nem alma cihazı, Aircooler ve prizle arasına bağlanır. İstediğiniz modu ve nem değerini ayarlayın (%20 ila %90 bagıl nem).Bu prizli higrostat BH30, elektronik nem ölçer ile güncel nem oranını tespit eder ve ayarlanabilen nem sınır değerleri ile ..
Trotec Ses Seviyesi Ölçüm Cihazı BS06
Ses seviyesi ölçüm cihazı BS06 ile çeşitli gürültü kaynaklarının doğurduğu ses seviyesi 40-130 dB (A) aralığında güvenilir bir şekilde tespit edilebilir. Bunun dışında minimum ve maksimum değerler ekranda gösterilebilir.Esintili hava şartlarında üzerine takılabilen rüzgarlık, cihazla birlikte gönder..
Trotec Ses Seviyesi Ölçüm Cihazı SL300
Ses Seviyesi Ölçüm Cihazı SL300Profesyonel ses seviye ölçüm cihazı SL300 yardımı ile örneğin gürültü sonucu meydana gelen hastalıkları önleyin ve işlek sokak, fabrika veya okullardaki ses seviyesini belirleyin.Ses Seviyesi Ölçüm Cihazı SL300Ses Seviyesi Ölçüm Cihazı SL300 - Ansicht 1 Ses Seviyesi Öl..
Trotec Videoskop VSC206
Videoscope VSC206 test nesne kolay erişim sunan taşınabilir, kullanıcı dostu kompakt sistemde keskin video ve dijital görüntüler ile telsiz operasyonu birleştirir.Videoskop VSC206Videoskop VSC206 - Ansicht 1 Videoskop VSC206 - Ansicht 2 Videoskop VSC206 - Ansicht 3 Videoskop VSC206 - Ansicht 4 Video..
Trotec Voltaj Denetleyici BE20
Voltaj kontrol cihazı BE20Voltaj kontrol cihazı BE20 sayesinde gerilim ölçümü, optik ve akustik geçit kontrolü, iki kutuplu döner alan kontrolü ve evre göstergesi için tek kutup kontrol mümkün.Voltaj Denetleyici BE20 Voltaj Denetleyici BE20  - Ansicht 1 Voltaj Denetleyici BE20  - Ansi..
Trotec Voltaj Kontrol Cihazı BE17
Akım ölçümleri (AC), doğru akım (DC) ölçümleri ve polariteleri için güvenilir voltaj kontrol cihazı BE17.Ayrıca BE17 voltaj kontrol cihazı, FI/RCD-kontrol fonksiyonuna sahiptir. Ölçüm değerlerin durumu, kolaylıkla LED göstergesinden okunabilir.Birçok fonksiyonlara sayip olduğu halde, BE17 voltaj kon..
Trotec Voltaj Kontrol Cihazı RE15
Voltaj Kontrol Cihazı RE15Temassız voltaj kontrol cihazı RE15 etap denetleyicisi hızlıca bozuk kabloları yerelleştirir ve aynı zamanda voltaj ileten tüm prizleri, şalterleri ve kablo bağlantılarını tespit eder.Voltaj Kontrol Cihazı RE15Voltaj Kontrol Cihazı RE15 - Ansicht 1 Voltaj Kontrol Cihazı RE1..
TrotecTabaka Kalınlığı Ölçme Cihazı BB20
İkinci el araba alım satımcıları bilirler: bir otomobil kesin olarak kazasız diye satışa sunuluyor ve çıplak gözle bir hasar gözükmüyor. Ama otomobil gerçekten kazasızmı? Tabaka kalınlığı ölçme cihazı BB20 ile öğrenebilirsiniz.Tabaka Kalınlığı Ölçme Cihazı BB20Tabaka Kalınlığı Ölçme Cihazı BB20 - An..
Fanlı Seramik Isıtıcı 2 KW - 1720 kcal  Monofaze- Trotec TDS 10 C
TDS 10 C sadece işlemesi ve taşınmaya uygun boyutları ile ikna etmez, ayrıca gelişmiş ısıtma teknolojisi bu ısıtıcıyı pratik bir yardımcı yapar. Montaj, tamirhane, kulübe, pazar tezgahı veya diğer soğuk odalar için uygundur. Klasik elektrikli ısıtıcılara göre bu ısıtıcıda bir PTC seramik ısıtma elem..
Masa Tipi Vantilatör TVE 10
Masa Tipi Vantilatör TVE 10TVE 10 vantilatör 25 W performansa, iki hız kademesine, 80° osilasyonlu dikey ayarlanabilir eğim çaplı vantilatör kafasına sahiptir (Hava akımı otomatik olarak ayarlanır).Ilımlı sıcaklıklarda 1. hız kademesini kullanmanız yeterlidir, böylece rahat edebileceğiniz bir serinl..
Masa Tipi Vantilatör TVE 15
Masa Tipi Vantilatör TVE 15Sıcak günlerde ideal serinlikSıcak günlerde terletmeyen masraflar ile serinlik sağlansın. Bu isteğiniz ile yalnız değilsiniz, TVE 15 masa vantilatörü ile serin bir ortağa sahip oluyorsunuz.Hangi modeli seçtiğiniz fark etmez - ister siyah, beyaz veya ikisi birden olsun - bu..
 Fanlı Elektrikli Isıtıcı Trotec TDS 20 C  Monofaze 3KW
termostat kontrollü otomatik çalışma ile donatılan seramik ısıtıcı TDS 20 C, iki ısıtma kademesi ile 3 kW ısıtma performansı sunar. Hava debisi 180 m³/saat.Bu seramik ısıtıcının kırmızı mahfazasında bulunan logosu herşeyi açıklıyor: birçok ekstralar mevcuttur. Seramik ısıtıcı TDS 20 C fonksiyonları ..
Trotec Nem Alma Cihazı TTK 120 E
Trotec Nem Alma Cihazı TTK 120 EÜrün-No. 1120000119Nem Alma Cihazı TTK 120 ETTK 120 E nem alma cihazı günde maksimum 30 litreye kadar nem alma kapasitesine sahip ve 95 m² veya 238 m³ hacme sahip alanlarda kullanım için uygundur.Nem Alma Cihazı TTK 120 ENem Alma Cihazı TTK 120 E - Ansicht 1Nem Alma C..
 Fanlı Elektrikli Seramik Isıtıcı Trotec TDS 30 M Trifaze 5 KW
Seramik Isıtıcı TDS 30 MToz oluşturmadan hızlı, etkili ve çekmesiz ısıYüksek performansı ve gelişmiş PTC ısıtma elemanları sayesinde bu TDS 30 M, büyük ve soğuk odaların hızlı ısıtılması için uygundur.İster tamirhane, yaşam veya çalışma alanları olsun - sağlam işleme ve zarif tasarımından oluşan kom..
 Fanlı Elektrikli Isıtıcı Trotec TDS 30 R Trifaze 5 KW
Uzun hava taşıma mesafeleri olmadan, yerinde ve anında etkili yoğuşmamış sıcaklık gerekli ise, TDS-R serisinin uygun elektrikli ısıtıcıları optimum seçenektir.TDS serisinin elektrikli ısıtıcıları, doğrudan ateşlenen gazlı veya mazotlu ısıtıcılara göre oksijen tüketmiyor ve yanıcı gazda üretmiyorlar...
 Fanlı Elektrikli Isıtıcı Trotec TDS 50  Trifaze 9 KW
Elektrikli Isıtıcı TDS 50TDS 50 elektrikli ısıtıcı 3 kademede 4,5 ila 9 kW arasında ısıtma gücü sunuyor (1. kademe yalnızca fandır). Ayrıca TDS 50 istenilen sıcaklığın kademesiz olarak ayarlanması için bir entegre termostata sahiptir.TDS serisinin elektrikli ısıtıcıları, doğrudan ateşlenen gazlı vey..
 Fanlı Elektrikli Isıtıcı Trotec TDS 50 E  Trifaze 9 KW
Elektrikli Isıtıcı TDS 50 EKolay kullanımlı ve yüksek performanslı mobil ısıtma çözümüSağlam elektrikli ısıtıcı TDS 50 E inşaat, tarım, gastronomi ve tatil evleri için yüksek performanslı bir ısıtma çözümüdür.Çift kaplı tasarımı ile bu elektrikli ısıtcı TDS 50 E, esnek kullanımlar için hazırlıklıdır..
Fanlı Seramik Isıtıcı 9 KW - Trifaze- Trotec TDS 50 M
Seramik Isıtıcı TDS 50 MToz oluşturmadan hızlı, etkili ve çekmesiz ısıYüksek performansı ve gelişmiş PTC ısıtma elemanları sayesinde bu TDS 50 M, büyük ve soğuk odaların hızlı ısıtılması için uygundur.İster tamirhane, yaşam veya çalışma alanları olsun - sağlam işleme ve zarif tasarımından oluşan kom..
 Fanlı Elektrikli Isıtıcı Trotec TDS 50 R  Trifaze 9 KW
oksijen tüketmiyor ve yanıcı gazda üretmiyorlar. Bu yüzden bu cihazlar her mekanda kullanılabilir. Özellikle ısıtılmayan iç mekan odaların sıcaklık ayarlaması için bu cihazlar en uygun seçimdir.Duvara asabilme veya tavanın altına monte edebilme gibi opsiyonel imkanlar, çeşitli uygulama alanlarında g..
EV TİPİ NEM ALMA CİHAZI TROTEC TTK 25 E NEM ALICI 10 LT - 37M² BÜYÜKLÜĞÜNDEKİ ALANLARA KADAR UYGUNDUR!
Nem Alma Cihazı TTK 25 ETTK 25 E nem alma cihazı, günde maksimum 10 litre nem alma, rutubet giderme kapasitesine sahip ve 15 m² / 37 m³ büyüklüğündeki alanlarda kullanım için uygundur.Nem Alma Cihazı TTK 25 EBu ürün merkezi Almanya'da bulunan "Heimverker" tarafından uygulamalı olarak test edilmiş ol..
TROTEC TTK 52 E EV TİPİ NEM ALMA CİHAZİ 14 LT/GÜN 31M2/ 78M³ ARASI İÇİN UYGUNDUR.
HomeComfort serisinin tüm nem alma cihazları gibi, bu nem alma cihazı TTK 52 E higrostat kontrollü nem alma özelliğine sahiptir. Arzu edilen nem oranına ulaşıldığında, cihaz otomatik olarak kapanır. Ayrıca nem oranı istediğiniz değerin altına düştüğünde cihaz tekrar çalışmaya başlar. 40, 50 ve %60 a..
TROTEC TTK 69 E EV TİPİ NEM ALMA CİHAZI - 20 LT/GÜN 45 M2 / 110 M³BÜYÜKLÜĞÜNDEKİ ALANLARA KADAR UYGUNDUR!
TTK 66 E nem alma cihazında olduğu gibi, başarı ile sonlandırılmış bir tasarım heryerde bulunmaz. Şık ve yuvarlak köşeleri göze çarpan beyaz rengi ile bir araya geliyor. Zarif tutma kulpları bu nem alma cihazının pratik donatımlarına yol açıyor. Çeşitli donatımlara sahip bu TTK 66 E nem alma c..
TROTEC Kızılötesi Termometre / Pirometre BP15
Kızılötesi Termometre / Pirometre BP15Kızılötesi Termometre / Pirometre BP15 - Ansicht 1 Kızılötesi Termometre / Pirometre BP15 - Ansicht 2 Kızılötesi Termometre / Pirometre BP15 - Ansicht 3 Kızılötesi Termometre / Pirometre BP15 - Ansicht 4 Kızılötesi Termometre / Pirometre BP15 - Ansicht 5 Kızılöt..
Trotec Kızılötesi Termometre / Pirometre RP10
Kızılötesi Termometre / Pirometre RP10RP10 kızılötesi termometre bir kızılötesi sensör aracılığı ile temassız olarak yüzey sıcaklığını ölçer. Ölçüm noktasının hassas tespiti için açılıp kapatılabilen bir lazer göstergesi cihaza entegre edilmiştir.Kızılötesi Termometre / Pirometre RP10Kızılötesi Term..
Trotec Kızılötesi Termometre / Pirometre BP17
Pirometre BP17Kızılötesi Termometre / Pirometre BP17Kızılötesi Termometre / Pirometre BP17 - Ansicht 1 Kızılötesi Termometre / Pirometre BP17 - Ansicht 2 Kızılötesi Termometre / Pirometre BP17 - Ansicht 3 Kızılötesi Termometre / Pirometre BP17 - Ansicht 4 Kızılötesi Termometre / Pirometre BP17 - Ans..
Trotec Lazer Pirometre | İnfrared Termometre BP21
Hızlı, hatasız ve temassız sıcaklık ölçümleri için -35 °C ila +800 °C sıcaklık ölçüm aralığı ile lazer pirometre BP21.Lazer Pirometre | İnfrared Termometre BP21Lazer Pirometre | İnfrared Termometre BP21 - Ansicht 1 Lazer Pirometre | İnfrared Termometre BP21 - Ansicht 2 Lazer Pirometre | İnfrared Ter..
trotec Seramik Isıtıcı TDS 10 P
 Bu seramik ısıtıcı TDS 10 P iki ısıtma kademesi ile 2 kW ısıtma gücü sunar ve 286 m³/saat hava debisine sahiptir. Ayrıca TDS 10 P entegre termostat, radyal fan ve 1,4 m uzunluğunda entegre bağlantı kablosu ile ikna eder.  TDS-P serisi seramik ısıtıcılar, havayı ısıtan uzun ömürlü..
trotec Seramik Isıtıcı TDS 20 P
  TDS 20 P seramik ısıtıcının entegre termostatı, sıcaklığı otomatik olarak ayarlar. İki kademe ile 3 kW ısıtma gücüne ulaşılabilir. Radyal fan 312 m³/saat hava debisi dağıtır. TDS-P serisi seramik ısıtıcı heryerde kullanılabilir, çünkü ısıtma esnasında oksijen tüketmez ve atık gaz o..
Gösterilen: 1 ile 49 arası, toplam: 49 (1 Sayfa)