Termodinamik Elektirikli Kombi


TERMODİNAMİK Modülasyonlu Duvar Tipi Elektrikli Dijital Kombi DEK-6 (5160kcal/h) 6kw- Monofaze
TERMODİNAMİK Modülasyonlu Duvar Tipi Elektrikli Dijital Kombi DEK-6Tamamen elektrikle çalışır.İssiz,kokusuz,bacasız temiz enerji sağlar,Zaman saati ile programlanabilir özelliği sayesinde istenildiği an çalıştırılabilir ve kapatılabilir,İdeal ölçüleri ve duvara asılabilme özelliği sayesinde yer kayb..
TERMODİNAMİK Modülasyonlu Duvar Tipi Elektrikli Dijital Kombi DEK-9 (7740kcal/h) 9kw- Monofaze
TERMODİNAMİK Modülasyonlu Duvar Tipi Elektrikli Dijital Kombi DEK-9Tamamen elektrikle çalışır.İssiz,kokusuz,bacasız temiz enerji sağlar,Zaman saati ile programlanabilir özelliği sayesinde istenildiği an çalıştırılabilir ve kapatılabilir,İdeal ölçüleri ve duvara asılabilme özelliği sayesinde yer kayb..
TERMODİNAMİK Modülasyonlu Duvar Tipi Elektrikli Dijital Kombi DEK-12 (10320kcal/h) 12kw- Trifaze
TERMODİNAMİK Modülasyonlu Duvar Tipi Elektrikli Dijital Kombi DEK-12Tamamen elektrikle çalışır.İssiz,kokusuz,bacasız temiz enerji sağlar,Zaman saati ile programlanabilir özelliği sayesinde istenildiği an çalıştırılabilir ve kapatılabilir,İdeal ölçüleri ve duvara asılabilme özelliği sayesinde yer kay..
TERMODİNAMİK Modülasyonlu Duvar Tipi Elektrikli Dijital Kombi DEK-18 (15480kcal/h) 18kw- Trifaze
TERMODİNAMİK Modülasyonlu Duvar Tipi Elektrikli Dijital Kombi DEK-18Tamamen elektrikle çalışır.İssiz,kokusuz,bacasız temiz enerji sağlar,Zaman saati ile programlanabilir özelliği sayesinde istenildiği an çalıştırılabilir ve kapatılabilir,İdeal ölçüleri ve duvara asılabilme özelliği sayesinde yer kay..
TERMODİNAMİK Modülasyonlu Duvar Tipi Elektrikli Dijital Kombi DEK-24 (20640kcal/h) 24kw- Trifaze
TERMODİNAMİK Modülasyonlu Duvar Tipi Elektrikli Dijital Kombi DEK-24Tamamen elektrikle çalışır.İssiz,kokusuz,bacasız temiz enerji sağlar,Zaman saati ile programlanabilir özelliği sayesinde istenildiği an çalıştırılabilir ve kapatılabilir,İdeal ölçüleri ve duvara asılabilme özelliği sayesinde yer kay..
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)