Olefini Salon Tipli Klima


 OLEFINI OLE-24FS DCM OLEFINI DC Inverter Salon Tipi Split Klima
BU ÜRÜNÜN MONTAJ BEDELİ 540 TL DİR İLAVE TESİSAT BEDELİ 5MT SONRASI 1 MT 90 TL OLARAK FİYATLANDIRILIRMONTAJ VE METRAJ BEDELLERİ SERVİSLER  TARAFINDAN  TAHSİL EDİLİR,  FİYATA DAHİL DEĞİLDİR  LA++ Çalışma 4 Yöne Otomatik Salınım Otomatik Arıza Göstergesi R410A Çevre Do..
 OLEFINI OLE-42FS DCC DC Inverter Salon Tipi Split Klima
A Turbo Çalışma 4 Yöne Otomatik Salınım İlave Isıtıcı RezistansTek Fanlı Dış ÜniteA sınıfı enerji verimliliği aşağı yukarı ve sağ sol otomatik salınım ilave rezistans -15C de çalışma tek fanlı dış ünite kompakt iç ünite uzaktan ve üzerinden kumandalı kontrol sistemi OLE-42FS DCC DC In..
 OLEFINI OLE-48FS DCM DC Inverter Salon Tipi Split Klima
İlave Isıtıcı Rezistans Otomatik Arıza Göstergesi Çift Fanlı Dış Ünite R410A Çevre Dostu Gaz Yüksek Borulama Mesafesi   -15C de çalışma yüksek borulama kapasitesi ilave rezistans özelliği otomatik arıza göstergeli kompakt iç ünite uzaktan ve üzerinden kumandalı kontrol sistemi &n..
OLEFİNİ OLE-48FSM Salon Tipi Split Klima (ON-OFF)
Turbo Çalışma 4 Yöne Otomatik Salınım İlave Isıtıcı Rezistans Çift Fanlı Dış Ünite Yüksek enerji verimliliği aşağı yukarı ve sağ sol otomatik salınım ilave rezistans -7C de çalışma kompakt iç ünite uzaktan ve üzerinden kumandalı kontrol sistemi     Düşük Voltajda Çalışmaya..
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)