Nemlendirici

MOBİL EVAPORATİF NEMLENDİRİCİLER İş ve yaşama alanları, kütüphanelerde, evlerde, ofislerde, müzelerde, vb. nemin otomatik olarak en uygun şekilde ayarlanabilmesi için uygundur.Doğru havalandırılan ve iklimlendirilen hava, hasarları engeller!Kuru hava nedeniyle değer kaybı: Özellikle kapalı, ısıtılan mekanlarda bağıl nem sıkça optimum değer olan % 45 - 55'in oldukça altına düşer. Mobilyalar, antikalar, resimler, müzik aletleri ve kitaplar çok kuru hava nedeniyle ciddi şekilde hasar görebilir. Telefon santrallerinde ve bilgisayar odalarında elektrostatik olarak yüklenen veri taşıyıcılar masraflı arızalara neden olabilir.Mekân havasının güvenilir şekilde nemlendirilmesi ve filtrelenmesiyle değerli veya hassas sanat eserleri ve mobilyaları koruyabilirsiniz!

Ultrasonik Hava Nemlendirici B 1 E
ultrasonik uygulaması odaya nem yönlendirir ve kuru havada rahat nefes almanızı destekler. Nemlendiricinin alt tarafında yüksek basınç sağlayan yüksek frekanslı yankı ile yüksek sayıda ufak hava kabarcıkları oluşur.Oluşan basınç dalgaları ile yüzeye ulaşırlar - ve orada patlarlar. Yüzey alanında sis..
Ultrasonik Hava Nemlendirici B 5 E
Ultrasonik uygulaması odaya nem yönlendirir ve kuru havada rahat nefes almanızı destekler. Nemlendiricinin alt tarafında yüksek basınç sağlayan yüksek frekanslı yankı ile yüksek sayıda ufak hava kabarcıkları oluşur.Oluşan basınç dalgaları ile yüzeye ulaşırlar - ve orada patlarlar. Yüzey alanında sis..
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)