AİRLOCK 100 PENCERE KİTİ
Mobil kullanım ve/veya kiralık evde sıcak havayı tam veya az açık bir camdan çıkarmak gerekiyor. Yalnız bu durumda soğutma işlemi ekonomik ve konforlu olmayan bir hal almaya başlar, çünkü dışarıdan sıcak hava sürekli olarak soğutulan odaya girer. AirLock' un çok az açık olan fermuarı sayesinde ..
Fanlı Seramik Isıtıcı 2 KW - 1720 kcal  Monofaze- Trotec TDS 10 M
TDS serisinin elektrikli ısıtıcıları, doğrudan ateşlenen gazlı veya mazotlu ısıtıcılara göre oksijen tüketmiyor ve yanıcı gazda üretmiyorlar. Bu yüzden bu cihazlar her mekanda kullanılabilir. Özellikle ısıtılmayan iç mekan odaların sıcaklık ayarlaması için bu cihazlar en uygun seçimdir.Yanıcı gaz ür..
Trotec BC25 Sıcaklık (HI) ve Hissedilen Sıcaklık Ölçer BC25 (WBGT) dahil
TTermo higrometre BC25, etkin ve kolay kullanımlı bir enstrümandır. Yüksek sıcaklıklara bağlı olan yüksek nem oranını ve bunun vücüda etkisini ölçer. Çünkü yüksek bir nem oranı, vücudun termo düzenlemesini yani terin soğumasını engeller. Böylece rahatınız bozulur ve aşırı sıcaklıklar özellikle sporc..
Trotec İklim Veri Kaydedicisi BL 30 - ISO I.2101 göre kalibre edildi
İklim Veri Kaydedicisi BL 30 - ISO I.2101 göre kalibre edildi'İklim veri kaydedicisi BL 30 hava sıcaklığını ve nem oranını güvenilir bir şekilde ölçer ve belgeler. İster ustalar için denetleme zorunluluğu kanıtı için olsun, veya ister nem sonucu zararların ortaya çıkarılmasında yardım için olsun."İk..
Trotec Kaçak Tespit Cihazı LD6 FİYAT SORUNUZ
Boru patlamalarında çarpışma seslerin hızlı tespitleri için kolay kullanılabilir ölçüm cihazı.Bu kaçak tespit cihazı LD6 ile hatlarda veya armatürlerde hızlı ve güvenilir bir şekilde kaçak sesleri tespit edilir. Yüksek hassasiyetli titreşim sensörü ve biçimsel güçlendirme teknolojisinden oluşan komb..
Trotec Lazermetre BD16
Lazermetre BD16Bu kullanışlı lazermetre ile sadece bir tuşa basarak mesafeleri, yüzeyleri ve hacimleri - zor erişilen yerlerde bile - rahat, hızlı ve lazer kesinliği ile belirleyebilirsiniz.Lazermetre BD16Lazermetre BD16 - Ansicht 1 Lazermetre BD16 - Ansicht 2 Lazermetre BD16 - Ansicht 3 Lazermetre ..
Trotec Pitot Tüplü Anemometre TA400 - kalibrasyon sertifikası dahil
Anemometre TA400 ile sadece 80 m/s kadarlık bir hava hızı ölçülmez aynı zamanda çevre sıcaklığı ve akım hacimleri ölçülür. Havalandırma kanalların kesitleri - yuvarlak ve dört köşe - olarak ayrı bir şekilde kayıt edilebilir.Pitot tüplü anemometre, fark ve basınç yükseklik tespitleri mümkün kılıyor. ..
Trotec Video Denetçisi BO26
Video Denetçisi BO26Video Denetçisi BO26 - Ansicht 1 Video Denetçisi BO26 - Ansicht 2 Video Denetçisi BO26 - Ansicht 3 Video Denetçisi BO26 - Ansicht 4Video denetçisi BO26 zor erişilebilen yerlerde bile görsel denetimler sağlamaktadır, bunlar belgelendirmeyi yanlız foto olarak değil aynı zamanda vid..
Trotec Batırmalı Termometre BT20
MultiMeasure Basic serisinden su geçirmeyen batırmalı termometre:pratik termometre gastronomi, ticaret, zanaat, sanayi, laboratuvar alanlarında ölçüm yapmaya uygundur.Batırmalı Termometre BT20 Batırmalı Termometre BT20  - Ansicht 1 Batırmalı Termometre BT20  - Ansicht 2 Batırmalı Term..
Trotec Beton ve Ahşap Nem Ölçer BM12
Kolay kullanabilen beton ve ahşap nem ölçer BM12 ile saniyeler içinde ahşap ve inşaat nemi ölçüm. İhtiyaca göre değiştirilebilen çelik ölçme pimleri ölçülecek olan maddeye sağlam ve hassas bir bağlantı ve böylece güvenilir ölçüm sonuçları sağlar. Değiştirilebilen çelik ölçüme pimleri test malzemeyi ..
Trotec Beton ve Ahşap Nem Ölçer BM18
Beton ve Ahşap Nem Ölçer BM18Beton ve Ahşap Nem Ölçer BM18Beton ve Ahşap Nem Ölçer BM18 - Ansicht 1 Beton ve Ahşap Nem Ölçer BM18 - Ansicht 2 Beton ve Ahşap Nem Ölçer BM18 - Ansicht 3 Beton ve Ahşap Nem Ölçer BM18 - Ansicht 4 Beton ve Ahşap Nem Ölçer BM18 - Ansicht 5 Beton ve Ahşap Nem Ölçer BM18 - ..
Trotec Beton ve Ahşap Nem Ölçer BM31
Beton ve Ahşap Nem Ölçer BM31Beton ve Ahşap Nem Ölçer BM31Beton ve Ahşap Nem Ölçer BM31 - Ansicht 1 Beton ve Ahşap Nem Ölçer BM31 - Ansicht 2 Beton ve Ahşap Nem Ölçer BM31 - Ansicht 3 Beton ve Ahşap Nem Ölçer BM31 - Ansicht 4 Beton ve Ahşap Nem Ölçer BM31 - Ansicht 5 Beton ve Ahşap Nem Ölçer BM31 - ..
trotec Data Logger / Veri Kaydedici BL30
uzun vadeli ölçümlerde veri kaydedici BL30 güven veriyor. 32.000 ölçüm değerine kadar kayıt yapabiliyor, ölçüm döngüsünü ve zamanını siz belirliyorsunuz.Veri kaydedici BL30 işini rahatça yapabilmesi için, teslimat kapsamında kapatılabilir duvar kutusu mevcutdur. Bu kutu istenmeyen erişimi engellemek..
Trotec Dijital Multimetre BE50
BE50 tüm isteklerinize cevap verebilecek bir dijital multimetredir; elektrik değerlerinin dışında başka birimlerde de ölçüm yapabilmesi sayesinde çok yönlü kullanılabilir.Dijital Multimetre BE50 Dijital Multimetre BE50  - Ansicht 1 Dijital Multimetre BE50  - Ansicht 2 Dijital Multimet..
Trotec Duvar Tarama Cihazı BI15
Duvar Tarama Cihazı BI15 Yüksek kaliteli BI15 duvar tarama cihazı ile tahtalarda 19 mm tespit derinliğine ulaşır. Metal ve gerilimli hatlarda ise bu tespit derinliği 38 mm' ye kadar çıkar!Duvar Tarama Cihazı BI15 Duvar Tarama Cihazı BI15  - Ansicht 1 Duvar Tarama Cihazı BI15  - A..
trotec Enerjimetre BX09
Mikrodalga fırını ve televizyon ne kadar elektrik tüketiyor? Hangi cihazlar Standby modunda halen etkin elektrik tüketiyorlar? Enerji gideri ölçüm cihazı size gösterir. Nerede elektrik tasarrufu yapabileceğinizi kolayca anlayabilirsiniz.Enerjimetre BX09; kolayca programlanır, prizle cihaz arasına ba..
Trotec Nem ve Sıcaklık Ölçer BC06 - DAkkS D.2302'ye göre kalibre edildi
nem ve Sıcaklık Ölçer BC06 - DAkkS D.2302'ye göre kalibre edildiNem ve Sıcaklık Ölçer BC06 - DAkkS D.2302'ye göre kalibre edildiNem ve Sıcaklık Ölçer BC06 - DAkkS D.2302'ye göre kalibre edildi - Ansicht 1 Nem ve Sıcaklık Ölçer BC06 - DAkkS D.2302'ye göre kalibre edildi - Ansicht 2 Nem ve Sıcaklık Öl..
Trotec Nem ve Sıcaklık Ölçer BC21
Nem ve Sıcaklık Ölçer BC21 Hava sıcaklığı, bağıl nem oranı, mesafe ve alanların belirlenmesi için uygun.Nem ve Sıcaklık Ölçer BC21 Nem ve Sıcaklık Ölçer BC21  - Ansicht 1 Nem ve Sıcaklık Ölçer BC21  - Ansicht 2 Nem ve Sıcaklık Ölçer BC21  - Ansicht 3 Nem ve Sıcaklık Ölçer BC..
trotec Nem ve Sıcaklık Ölçer BZ05
Nem ve sıcaklık ölçer BZ05 sürekli olarak hava sıcaklığını ve nem oranını ölçer ve gösterir. Ayrıca okunaklı ekranında saat ve tarihide belgelemektedir. BZ05, güvenilir çalar saati ve modern tasarımı sayesinde sadece komodiniz için bir süs olmakla kalmaz, ayrıca bütün önemli iklim verilerini ortaya ..
Trotec Partikül Sayıcı BQ30
İnce tozların havaya etkisi ve sağlık açısından oluşturdukları sonuçlar göze çarpar. Peki ince tozu tehlikeli yapan nedir? Fark genellikle PM10 ve PM2,5 partikül fraksiyonları arasından belli olur.PM10 partikülleri maksimum 10 µm çapa sahip olanlar ve PM2,5 partikülleri 2,5 µm'den daha ufak partikül..
Trotec Pens Ampermetre BE40
Pens ampermetre BE40Profesyonel pens ampermetre elektrik akımının kolay ve dolaylı ölçümü için kullanılır.Pens Ampermetre BE40Pens Ampermetre BE40 - Ansicht 1 Pens Ampermetre BE40 - Ansicht 2 Pens Ampermetre BE40 - Ansicht 3 Pens Ampermetre BE40 - Ansicht 4Özel cihaz tasarımı hızlı bir ölçüm sunmakt..
Trotec Pervaneli Anemometre BA06
Pervaneli Anemometre BA06Pervaneli Anemometre BA06Pervaneli Anemometre BA06 - Ansicht 1 Pervaneli Anemometre BA06 - Ansicht 2 Pervaneli Anemometre BA06 - Ansicht 3 Pervaneli Anemometre BA06 - Ansicht 4Yeni: Dilediğiniz Tasarruf Paketini SeçinKompak anemometre BA06 bir çok alanda basit akış hızı ölçü..
Trotec Pervaneli Anemometre BA16
    Pervaneli Anemometre BA16Pervaneli Anemometre BA16 Pervaneli Anemometre BA16  - Ansicht 1 Pervaneli Anemometre BA16  - Ansicht 2 Pervaneli Anemometre BA16  - Ansicht 3 Pervaneli Anemometre BA16  - Ansicht 4Hava akış hızı, hava sıcaklığı dahi bu esnek, pervaneli..
TROTEC PRİZLİ HİGROSTAT NEM ÖLÇER BH30
Prizli Higrostat BH30Bu prizli higrostat nemlendirici, nem alma cihazı, Aircooler ve prizle arasına bağlanır. İstediğiniz modu ve nem değerini ayarlayın (%20 ila %90 bagıl nem).Bu prizli higrostat BH30, elektronik nem ölçer ile güncel nem oranını tespit eder ve ayarlanabilen nem sınır değerleri ile ..
Trotec Ses Seviyesi Ölçüm Cihazı BS06
Ses seviyesi ölçüm cihazı BS06 ile çeşitli gürültü kaynaklarının doğurduğu ses seviyesi 40-130 dB (A) aralığında güvenilir bir şekilde tespit edilebilir. Bunun dışında minimum ve maksimum değerler ekranda gösterilebilir.Esintili hava şartlarında üzerine takılabilen rüzgarlık, cihazla birlikte gönder..
Trotec Ses Seviyesi Ölçüm Cihazı SL300
Ses Seviyesi Ölçüm Cihazı SL300Profesyonel ses seviye ölçüm cihazı SL300 yardımı ile örneğin gürültü sonucu meydana gelen hastalıkları önleyin ve işlek sokak, fabrika veya okullardaki ses seviyesini belirleyin.Ses Seviyesi Ölçüm Cihazı SL300Ses Seviyesi Ölçüm Cihazı SL300 - Ansicht 1 Ses Seviyesi Öl..
Trotec Videoskop VSC206
Videoscope VSC206 test nesne kolay erişim sunan taşınabilir, kullanıcı dostu kompakt sistemde keskin video ve dijital görüntüler ile telsiz operasyonu birleştirir.Videoskop VSC206Videoskop VSC206 - Ansicht 1 Videoskop VSC206 - Ansicht 2 Videoskop VSC206 - Ansicht 3 Videoskop VSC206 - Ansicht 4 Video..
Trotec Voltaj Denetleyici BE20
Voltaj kontrol cihazı BE20Voltaj kontrol cihazı BE20 sayesinde gerilim ölçümü, optik ve akustik geçit kontrolü, iki kutuplu döner alan kontrolü ve evre göstergesi için tek kutup kontrol mümkün.Voltaj Denetleyici BE20 Voltaj Denetleyici BE20  - Ansicht 1 Voltaj Denetleyici BE20  - Ansi..
Trotec Voltaj Kontrol Cihazı BE17
Akım ölçümleri (AC), doğru akım (DC) ölçümleri ve polariteleri için güvenilir voltaj kontrol cihazı BE17.Ayrıca BE17 voltaj kontrol cihazı, FI/RCD-kontrol fonksiyonuna sahiptir. Ölçüm değerlerin durumu, kolaylıkla LED göstergesinden okunabilir.Birçok fonksiyonlara sayip olduğu halde, BE17 voltaj kon..
Trotec Voltaj Kontrol Cihazı RE15
Voltaj Kontrol Cihazı RE15Temassız voltaj kontrol cihazı RE15 etap denetleyicisi hızlıca bozuk kabloları yerelleştirir ve aynı zamanda voltaj ileten tüm prizleri, şalterleri ve kablo bağlantılarını tespit eder.Voltaj Kontrol Cihazı RE15Voltaj Kontrol Cihazı RE15 - Ansicht 1 Voltaj Kontrol Cihazı RE1..
TrotecTabaka Kalınlığı Ölçme Cihazı BB20
İkinci el araba alım satımcıları bilirler: bir otomobil kesin olarak kazasız diye satışa sunuluyor ve çıplak gözle bir hasar gözükmüyor. Ama otomobil gerçekten kazasızmı? Tabaka kalınlığı ölçme cihazı BB20 ile öğrenebilirsiniz.Tabaka Kalınlığı Ölçme Cihazı BB20Tabaka Kalınlığı Ölçme Cihazı BB20 - An..
Fanlı Seramik Isıtıcı 2 KW - 1720 kcal  Monofaze- Trotec TDS 10 C
TDS 10 C sadece işlemesi ve taşınmaya uygun boyutları ile ikna etmez, ayrıca gelişmiş ısıtma teknolojisi bu ısıtıcıyı pratik bir yardımcı yapar. Montaj, tamirhane, kulübe, pazar tezgahı veya diğer soğuk odalar için uygundur. Klasik elektrikli ısıtıcılara göre bu ısıtıcıda bir PTC seramik ısıtma elem..
Masa Tipi Vantilatör TVE 10
Masa Tipi Vantilatör TVE 10TVE 10 vantilatör 25 W performansa, iki hız kademesine, 80° osilasyonlu dikey ayarlanabilir eğim çaplı vantilatör kafasına sahiptir (Hava akımı otomatik olarak ayarlanır).Ilımlı sıcaklıklarda 1. hız kademesini kullanmanız yeterlidir, böylece rahat edebileceğiniz bir serinl..
MOBİL KLİMA TROTEC PAC 2000 X (7.000 BTU)
TROTEC Mobil Klima PAC 2000 XKüçük cihaz büyük etki ile 3'ü 1 arada  - mobil klima, nem alıcı ve ısıtma üniteleri! Havalandırma modunda cihaz ek olarak oda havasını soğutmadan deveran ettiriyor. Cihaz tam otomatik çalışır ve mikro prosesor ayarı sayesinde sayısız opsiyonel özellikler sunar..
Masa Tipi Vantilatör TVE 15
Masa Tipi Vantilatör TVE 15Sıcak günlerde ideal serinlikSıcak günlerde terletmeyen masraflar ile serinlik sağlansın. Bu isteğiniz ile yalnız değilsiniz, TVE 15 masa vantilatörü ile serin bir ortağa sahip oluyorsunuz.Hangi modeli seçtiğiniz fark etmez - ister siyah, beyaz veya ikisi birden olsun - bu..
MOBİL KLİMA TROTEC PAC 2610 E (9.000 BTU)
TROTEC Mobil Klima PAC 2610 E85 m³ büyüklüğündeki odalarda soğutma, nem alma ve havalandırma uygulamaları için idealdir PAC 2610 E mobil klima gerçek bir oda mucizesidir. Kompak tasarımı ile en küçük alanlarda bile yerini bulur. 2,6 kW soğutma kapasitesi ile 85 m³ büyüklüğündeki odaları serin t..
Ultrasonik Hava Nemlendirici B 1 E
ultrasonik uygulaması odaya nem yönlendirir ve kuru havada rahat nefes almanızı destekler. Nemlendiricinin alt tarafında yüksek basınç sağlayan yüksek frekanslı yankı ile yüksek sayıda ufak hava kabarcıkları oluşur.Oluşan basınç dalgaları ile yüzeye ulaşırlar - ve orada patlarlar. Yüzey alanında sis..
Ultrasonik Hava Nemlendirici B 5 E
Ultrasonik uygulaması odaya nem yönlendirir ve kuru havada rahat nefes almanızı destekler. Nemlendiricinin alt tarafında yüksek basınç sağlayan yüksek frekanslı yankı ile yüksek sayıda ufak hava kabarcıkları oluşur.Oluşan basınç dalgaları ile yüzeye ulaşırlar - ve orada patlarlar. Yüzey alanında sis..
 MOBİL KLİMA TROTEC PAC 3500 X (12.000 BTU)
TROTEC Mobil Klima PAC 3500 XHavalandırma modunda cihaz ek olarak oda havasını soğutmadan deveran ettiriyor. Nem alma modunda oda havasından nem çekiliyor. Cihaz tam otomatik çalışır ve mikro prosesor ayarı sayesinde sayısız opsiyonel özellikler sunar, örn. cihaz zaman ayarlayıcısı ile otomatik olar..
MOBİL KLİMA TROTEC PAC 4100 E (14.000 BTU)
Yaz ayların en yüksek sıcaklıklarında, bu mobil klima 4100 E yüksek bir performans ile çalışır. Monoblok cihazlarında tanılmamış 4,1 kW soğutma gücü, bu mobil klimada mevcuttur ve 40 derece sıcaklıklarda bile hızlı bir şekilde serinlik sağlar.Mobil klima PAC 4100 E ile geniş mekanlarda yüksek perfor..
Nem Alma Cihazı TTP 5 E
Nem Alma Cihazı TTP 5 EBu çok sağlam yapıya sahip nem alma cihazı, yenileyici isi ve ideal tasarımı ile ikna ediyor ve çevre koşullarına uyum sağlar.TTP 5 E nem alma cihazı 300 ml/24saat nem alma kapasitesi ile 6 m² büyüklüğündeki odaları, örneğin giyim ve ayakabı dolapları veya ufak gıda depoları g..
trotec AirgoClean 105 S Hava Temizleyicisi
AirgoClean hava temizleyicisi ile güvenli ve temiz ofiste veya evde de oluşturabilirsiniz.Yüksek kaliteli filtreler aracılığıyla, AirgoClean teknolojisi iyonlaşma ve zararlı ozon olmadan doğal bir oda kliması sağlar. Zararlı maddeler süzülür böylece temiz ve sağlıklı hava odaya geri verilir.Sadece t..
 Fanlı Elektrikli Seramik Isıtıcı Trotec TDS 30 M Trifaze 5 KW
Seramik Isıtıcı TDS 30 MToz oluşturmadan hızlı, etkili ve çekmesiz ısıYüksek performansı ve gelişmiş PTC ısıtma elemanları sayesinde bu TDS 30 M, büyük ve soğuk odaların hızlı ısıtılması için uygundur.İster tamirhane, yaşam veya çalışma alanları olsun - sağlam işleme ve zarif tasarımından oluşan kom..
 Fanlı Elektrikli Isıtıcı Trotec TDS 30 R Trifaze 5 KW
Uzun hava taşıma mesafeleri olmadan, yerinde ve anında etkili yoğuşmamış sıcaklık gerekli ise, TDS-R serisinin uygun elektrikli ısıtıcıları optimum seçenektir.TDS serisinin elektrikli ısıtıcıları, doğrudan ateşlenen gazlı veya mazotlu ısıtıcılara göre oksijen tüketmiyor ve yanıcı gazda üretmiyorlar...
 Fanlı Elektrikli Isıtıcı Trotec TDS 50  Trifaze 9 KW
Elektrikli Isıtıcı TDS 50TDS 50 elektrikli ısıtıcı 3 kademede 4,5 ila 9 kW arasında ısıtma gücü sunuyor (1. kademe yalnızca fandır). Ayrıca TDS 50 istenilen sıcaklığın kademesiz olarak ayarlanması için bir entegre termostata sahiptir.TDS serisinin elektrikli ısıtıcıları, doğrudan ateşlenen gazlı vey..
 Fanlı Elektrikli Isıtıcı Trotec TDS 50 E  Trifaze 9 KW
Elektrikli Isıtıcı TDS 50 EKolay kullanımlı ve yüksek performanslı mobil ısıtma çözümüSağlam elektrikli ısıtıcı TDS 50 E inşaat, tarım, gastronomi ve tatil evleri için yüksek performanslı bir ısıtma çözümüdür.Çift kaplı tasarımı ile bu elektrikli ısıtcı TDS 50 E, esnek kullanımlar için hazırlıklıdır..
Fanlı Seramik Isıtıcı 9 KW - Trifaze- Trotec TDS 50 M
Seramik Isıtıcı TDS 50 MToz oluşturmadan hızlı, etkili ve çekmesiz ısıYüksek performansı ve gelişmiş PTC ısıtma elemanları sayesinde bu TDS 50 M, büyük ve soğuk odaların hızlı ısıtılması için uygundur.İster tamirhane, yaşam veya çalışma alanları olsun - sağlam işleme ve zarif tasarımından oluşan kom..
 Fanlı Elektrikli Isıtıcı Trotec TDS 50 R  Trifaze 9 KW
oksijen tüketmiyor ve yanıcı gazda üretmiyorlar. Bu yüzden bu cihazlar her mekanda kullanılabilir. Özellikle ısıtılmayan iç mekan odaların sıcaklık ayarlaması için bu cihazlar en uygun seçimdir.Duvara asabilme veya tavanın altına monte edebilme gibi opsiyonel imkanlar, çeşitli uygulama alanlarında g..
trotec Fanlı Elektrikli Isıtıcı Trotec TDS 75 R
akımı kademesiz olarak istenilen sıcaklığa ayarlanabilir.TDS 75 R elektrikli ısıtıcı sağlam ve ergonomik taşıma kollarına ve ayaklara sahiptir.Pratik avantajları:Çok kademeli sıcaklık ayarı (3 ısıtma kademeli)Sabit sıcak hava akımı için entegre termostatAşırı ısınma korumasıTermal korumalı fan motor..
EV TİPİ NEM ALMA CİHAZI TROTEC TTK 66 E 24 lt/Gün Ev Tipi Nem Alma Cihazı
Nem Alma Cihazı TTK 66 ENem alma cihazı ve entegre iyonlayıcı ile hava temizleyici bir aradaTTK 66 E nem alma cihazında olduğu gibi, başarı ile sonlandırılmış bir tasarım heryerde bulunmaz. Şık ve yuvarlak köşeleri göze çarpan beyaz rengi ile bir araya geliyor. Zarif tutma kulpları bu nem alma cihaz..
TROTEC TTK 68 E EV TİPİ NEM ALMA CİHAZI 20 LT/GÜN- 45M² /110 M³ BÜYÜKLÜĞÜNDEKİ ALANLARA KADAR UYGUNDUR!
TTK 68 E nem alma cihazı günde maks. 20 litre nem alma kapasitesine sahiptir. Evde rutubete çözüm! Ayrıca bu nem alma cihazı özel çamaşır kurutma fonksiyonuna da sahiptir.Metalik yeşil tasarımı ile TTK 68 E nem alma cihazı her yaşam alanında rahatlıkla kullanılabilir ve rutubet nasıl önlenir sorusun..
TROTEC EV TİPİ NEM ALMA CİHAZI TROTEC TTK 72 E 24 lt/gün Ev Tipi Nem Alma Cihazı
Nem Alma Cihazı TTK 72 EEvdeki rutubet kokusu bu cihazımız ile rahatlıkla yok edilebilir.Bu nem alma cihazı TTK 72 E özel bir donanıma sahiptir. Güncel mevcut nem oranı, cihazın ön kısmında bulunan LED gösterge ile gösterilir. Renklere göre, nem oranının yüksek veya düşük olduğunu anlayabilirsiniz.N..
TROTEC TTK 75 E EV TİPİ NEM ALMA CİHAZI 45 M² / 110 M³ ODA BÜYÜKLÜĞÜ: 45 M² / 110 M³
Higrostat kontrollü nem alma otomatiğiYüksek devridaim hava-nem alma kapasite oranıSon derece sessiz çalışmaSon derece basit kullanımElektronik defrost otomatiğiSu haznesi doluyken doluluk seviyesi uyarı lambasıOtomatik kapatma özellikli aşırı taşma korumasıYıkanabilir hava filtresiTaşıma kolları, t..
TROTEC Kızılötesi Termometre / Pirometre BP15
Kızılötesi Termometre / Pirometre BP15Kızılötesi Termometre / Pirometre BP15 - Ansicht 1 Kızılötesi Termometre / Pirometre BP15 - Ansicht 2 Kızılötesi Termometre / Pirometre BP15 - Ansicht 3 Kızılötesi Termometre / Pirometre BP15 - Ansicht 4 Kızılötesi Termometre / Pirometre BP15 - Ansicht 5 Kızılöt..
Trotec Kızılötesi Termometre / Pirometre RP10
Kızılötesi Termometre / Pirometre RP10RP10 kızılötesi termometre bir kızılötesi sensör aracılığı ile temassız olarak yüzey sıcaklığını ölçer. Ölçüm noktasının hassas tespiti için açılıp kapatılabilen bir lazer göstergesi cihaza entegre edilmiştir.Kızılötesi Termometre / Pirometre RP10Kızılötesi Term..
Trotec Lazer Pirometre | İnfrared Termometre BP21
Hızlı, hatasız ve temassız sıcaklık ölçümleri için -35 °C ila +800 °C sıcaklık ölçüm aralığı ile lazer pirometre BP21.Lazer Pirometre | İnfrared Termometre BP21Lazer Pirometre | İnfrared Termometre BP21 - Ansicht 1 Lazer Pirometre | İnfrared Termometre BP21 - Ansicht 2 Lazer Pirometre | İnfrared Ter..
Gösterilen: 1 ile 56 arası, toplam: 56 (1 Sayfa)