Hava Yıkama Cihazları

Birleşik hava temizleme ve nemlendirme için 3ü1 arada konforlu cihazlar.Düğmeye basarak sağlıklı oda iklimi her gün yaklaşık 18.000 kez nefes alırız ve genellikle kuru oda havasının taze dış havadan on kat daha fazla zararlı madde içerdiği iç mekanlarda yaklaşık 8.000 litre hava soluruz.Örneğin kuruyan mukoza, tahriş olan gözler veya genelde artan bir enfeksiyon riski gibi rahatsız edici sonuçlar oluşmasını beklememek elimizdedir.Ve sadece insanlar bu tür koşullardan şikayet etmez, mobilyalar, bitkiler, parke zeminler veya müzik enstrümanlarında da çok kuru hava maddelere karışır.İyi tasarım. İyi hava.Bir kez çalıştırıldıktan sonra, hava yıkama cihazları direkt olarak hissedilir temiz, rahatlatıcı şekilde nemlendirilmiş hava üretir. Ek olarak, oda havası verimli şekilde temizlenir ve polenler, tozlar ve hayvan tüylerinden güvenli şekilde arındırılır – Alerjisi olanlar için optimum koşullar. Bunun dışında, her iki hava yıkama cihazı da kokuları ve elektrostatik yüklenmeleri azaltır.

Özel Tasarım Hava Temizleyicisi AirgoClean 10 E
Özel Tasarım Hava Temizleyicisi AirgoClean 10 ETemiz havayı açın - zararlı maddeleri kapatınİçimize çektiğimiz hava nekadar temiz olursa, bizde kendimizi okadar iyi hissederiz. Bir çay kaşığı yatak odası tozu 1.000 ev tozu uyuz böceği ve 250.000 ufak uyuz böceği pisliği içerir - ve ayrıca polen, inc..
Hava Yıkama Cihazı AW 10 S
Hava Yıkama CihazıNemlendirme fonksiyonu hastalıklara karşı önlem almanızı sağlar.Bu hava yıkama cihazı filtre hasırı gerektirmeden çalışır. Kötü kokular cihaza yönlendirilir ve yıkama işlemi başlatılır, böylece hava temizlenir. Partiküller 10 µm kadar suyun içinde bağlanır. Aynı zamanda su temizlen..
 Hava Yıkama Cihazı AW 20 S
Hava Yıkama CihazıHava yıkama cihazı AW 20 S hava temizleme ve nemlendirme için idealdir. Soğuk mevsimde havayı daha fazla kurutan diğer hava temizleme cihazlarına rağmen, bu cihaz havayı hem temizler ve nemlendirir.Su tankı 9 litre temiz su ile doldurulur. 20°C oda sıcaklığı ve %30 bagıl çıkış nemi..
 AirgoClean 105 S (Hepa Filtreli) Hava Temizleme Cihazı
Hava Temizleyicisi AirgoClean 105 STemiz havayı açın, zararlı maddeleri kapatın - Hava Temizleyicisi AirgoClean 105 S çok kolayAirgoClean hava temizleyicisi ile güvenli ve temiz ofiste veya evde de oluşturabilirsiniz.Yüksek kaliteli filtreler aracılığıyla, AirgoClean teknolojisi iyonlaşma ve zararlı..
AirgoClean 205 S (Hepa Filtreli) Hava Temizleme Cihazı
Hava Temizleyicisi AirgoClean 205 STemiz havayı açın, zararlı maddeleri kapatın - Hava Temizleyicisi AirgoClean 205 S çok kolayAirgoClean hava temizleyicisi ile güvenli ve temiz ofiste veya evde de oluşturabilirsiniz.Yüksek kaliteli filtreler aracılığıyla, AirgoClean teknolojisi iyonlaşma ve zararlı..
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)