Buderus On/Off Oda Kumandası Kablolu
Buderus On/Off Oda Kumandası KabloluOn/off çalıştırmaOda sıcaklığı kontrolü..
Buderus RC150 Oda Termostadı
RC10 Oda Kumandası Modülasyonlu ve Standart Programlı Kablolu Oda Kumanda PaneliRC150 ODA TERMOSTATIOda sıcaklığı kontrolüModülasyonlu çalıştırma ile yakıt tasarrufuIsıtma için 2 farklı haftalık saat programıSıcaklık ayarlanabilir tatil programıYüksek çözünürlüklü, LCD ekranKullanım suyu için sürekl..
Buderus RT24 RF Oda Kumandası
Buderus RT24 RF Oda KumandasıKablosuz bağlantı ile rahat kullanımOda sıcaklığı kontrolüOn/off çalıştırmaEnerji tasarruf ECO modu..
Buderus RT36RF KABLOSUZ ODA KUMANDASI
Buderus RT36RF KABLOSUZ ODA KUMANDASIRT36RF KABLOSUZ ODA KUMANDASIKablosuz bağlantı ile rahat kullanımOda sıcaklığı kontrolüOn/off çalıştırmaIsıtma için haftalık saat programı (bir günde 6 farklı sıcaklık ayarlanabilme)Sıcaklık ayarlanabilir tatil programı..
Buderus Logamatic TC100 wifi bağlantılı
BUDERUS LOGAMATIC TC100Kolay kurulum ve sezgisel çalışma.Logamatic TC100 Akıllı Oda Kumandası kolay kullanım sunar. Kurulumundansonra, ısıtma sistemi ile interaktif iletişim kurmak için çok sayıda olanağa sahipolursunuz. İsterseniz dokunmatik ekran üzerinden kullanıcı arayüzünün temelkullanımına vey..
Buderus RC10 Oda Kumandası Kablolu (Modülasyonlu)
Buderus RC 10 Uyumlu model: GB072/GB042/GB062RC10 ODA TERMOSTATIModülasyonlu, dijitalOda sıcaklığına bağlı kontrol yapabilme imkanıKolay kullanımUzun ömürDijital ekranı sayesinde rahat kullanım sunar. ..
Buderus RC100 Oda Kumandası Kablolu (Modülasyonlu)
RC100 ODA KUMANDASIOda sıcaklığı kontrolüModülasyonlu çalıştırma ile yakıt tasarrufuOda sıcaklığı ve hata kodları göstergesi..
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)